Reko. hasičské zbrojnice Frýdek – ul. Střelniční

Město Frýdek-Místek připravuje rekonstrukci hasičské zbrojnice na ulici Střelniční.

Předmětem veřejné zakázky je celková rekonstrukce objektu hasičské zbrojnice kategorie JP II na ul. Střelniční 1861 v k.ú. Frýdek. Stavební práce zahrnují zejména provedení demolic současných přístaveb, stávajících opěrných zdí, zpevněných ploch pro výjezdy vozidel, snížení podlah v garážích a vybourání kompletního vnitřního schodiště. Vlastní stavební práce zahrnují zejména zbudování nových opěrných zdí, nových dvoupodlažních přístaveb okolo objektu, zateplení objektu včetně výměny výplní otvorů, realizaci odvedení dešťových a splaškových vod, zbudování nových areálových zpevněných ploch, zřízení nového vnitřního schodiště, rekonstrukci zdravotně technických instalací, silnoproudé a slaboproudé elektrotechniky včetně dodávky a montáže svolávacího a poplachového systému a jeho komunikační propojení s Operačním a informačním střediskem HZS Moravskoslezského kraje, vytápění a dodávku a montáž interiéru.

Autor projektu: PPS Kania s.r.o.

Návrh je velmi příjemný. Rekonstrukce se vyhnula červeno-šedé kombinaci na zateplovacím sytému, který se bohužel často na rekonstruovaných objektech hasičských zbrojnic objevuje.

Současný stav:

zdroj: zakazky.fm.cz

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

1 komentář

  1. Brzda :

    Vypadá to pěkně, palec nahoru hlavně za to vyhnutí se červeno šedé fasádě…

    Thumb up 3 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.