Regenerace sídliště Fifejdy II. – I. etapa

Procházka dokončeným prostorem mezi ulicemi Novinářská a Ahepjukova. Byly modernizovány chodníky, upravena cyklostezka, sjednoceny zelené plochy, vysázeny stromy a doplněno vybavení i s ohledem na bezbariérový přístup.

Související články


Komentáře

 1. Hynek [msstavby.cz] :

  ten sterk pod lavickama moc nechapu, jednak se to rozkope a druhak ty vajgly z toho jen tak clovek nevymete.. jaky k tomu je duvod (krom toho, ze je to predpokladam levnejsi)?

  Thumb up 3 Thumb down 0
 2. takyn :

  Chtěl jsem napsat to samé. Někdy mi přijde, že takové „drobnosti“ vycházejí z vizualizací, kde vše vypadá perfektně, ale už se nikdo nezamyslí nad praktičností. Podobně se to povedlo i při rekonstrukci bočních ulic Dvouletky, kde mají zaparkovaná auta sklopená zrcátka, aby se tam ta projíždějící vlezla. V případě toho štěrku nevidím ani úsporu. Tedy okamžitou možná ano, ale když bude muset někdo neustále dopravovat kamínky zpět do korýtka:). Nemluvě o tom jak si to budou pochvalovat lidé s hůlkou, podpatky atp.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Karel :

  Logika věci byla nejspíš taková, že žádná nebyla :-) nebo možná nechtěli stavět lavičky na hlínu a zároveň ne přímo k chodníku… každopádně ta trocha asfaltu by je nezabila. nebo to mohli vyřešit těmi malími dlažebnimi kostičkami

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Tomas T. :

  Karel: No spis bych tam videl pohnutky ohledne udrzby. Ty kaminky urcite nejsou klasifikovany jako chodnik, takze kdyz mate napr. v zime odklizet snih, tak z nich ho odklizet nemusite. A nemusite tam ani solit. Takze je levnejsi nechat verejne prospesne prace aby uklizely kaminky v lete nez v zime nechat se o to starat technickymi sluzbami.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Rumcajz :

  Lavičky v kačírku… snad nejhorší kombinace vůbec! :/ neposedné povahy šoupou pod nohama na lavičce díry a malé šutry lezoucí do podrážky jsou rozházené po celém chodníku!
  Jinak fajn, obyč. regenerace sídliska, nic zvlášního.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 6. robert :

  Ten sterk se mi nelibi taky. Logika byla takova, ze to jsou nejexponovanejsi mista moceni psu . Ten kdo si sedne, at nesedi ve smradu. Tuhle funkci to bude plnit asi dobře, ostatni nic moc….

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. thrpst :

  Škoda těch detailů.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Hynek [msstavby.cz] :

  mimochodem pred nejakym casem jsem se tam vyskytl a lidi si chytre ty lavicky natahali primo pod ty stromy. (1. foto) taky reseni :)))

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.