Fajna školka

V Ostravě-Zábřehu byla otevřena nová Mateřská škola s názvem Fajn školka.

Fotografie zaslal čtenář jp. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. Pavel :

  Kdybych nevěděl, že to je právě školka, tak budiž.
  Jenže pro naše nejmenší to je moc studené, neosobní. Ten plot, rampa, dlážděné plochy, … no spíš mi to připomíná provozovnu nějaké firmy. Ty nálepky, které paní vychovatelky vylepily do maličkých oken, vypadají jak zoufalá snaha aspoň trochu ten dům podětštit, ale to měl řešit architekt.

  Thumb up 5 Thumb down 4
 2. Pavel :

  Tuším, že rozpočet měl svoje meze, ale určitě nějaký nápad pro děti by se do něho ještě vešel. Co třeba samostatný vstup pro děcka a pro dospělé? https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/10/39/ff/1039ff6567c029efb418b5136a55e854.jpg

  Thumb up 0 Thumb down 2
 3. Oxygens :

  Na fb strance maji fotek vic, https://www.facebook.com/fajnskolka/, treba hned z uvodni je ze zadni cast je prosklena vic, uvnitr se taky snazi.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Crazym :

  Jako malý bych chtěl mít takovou školku :-) A pokud se vám vy kritici něco furt nezdá, tak si uvědomte z čeho to vybudovali http://1url.cz/EtDwm Projděte si ten jejich FB a uvidíte, že to je dostatečně „podětštěno“ a zjistíte, že tam nejen udělali hodně práce http://1url.cz/itDwy ale že přístup mají perfektní a výsledky dobré. Přeci jen, je to perspektivní byznys :-)

  Thumb up 4 Thumb down 0
 5. acdlcia [msstavby.cz] :

  Crazym: Odkazy opraveny.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. acdlcia [msstavby.cz] :

  Crazym: Je zajímavé že je ta dřevostavba opravdu ze dřeva a né z papundeklu jak je u nás zvykem.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Summerboy :

  Crazym: Musim s Vami souhlasit. Sice ja jsem chodil do super skolky vedle polskeho konzulatu, kde nebyl vchod zvlast pro dospele a nebyly tam zadne vychytavky a televize fungovala asi fakt jen je jednou za celou dobu, ale i tak byla super. Hlavni je, ze skolka je. Ale musim uznat, ze to je porad takova jakasi amorfni krabice…

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.