RD Na Burni

Ve Slezské Ostravě, v ulici Na Burni, roste zajímavý rodinný dům.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. Crazym :

  Zajímavé využití malého osmisetmetrového pozemku mezi baráky a ještě ve svahu. Ale zdá se mi to nějak malé na bydlení, nad tím vjezdem do garáže bych chtěl mít terasu a když už bych tam bydlel přidal bych patro a výtah :-) Ale lokalita je to super a na to, že to je vedeno jako „zahrada“ :-) http://www.imagehosting.cz/?v=naburni.jpg

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. dolil :

  Lokalita je to super; tam je zima i v parném létě!

  Thumb up 0 Thumb down 1
 3. Luděk :

  Mě jen děsí ta neustála představa běhání po schodech.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. thvari :

  Zajímavé. Po schodech jako v úzkých domech v holandsku, to je teprv extrém. Obecně se divím, že lidé staví celé ulice nových domů třeba ve Lhotce, aby pak mohli dojíždět do centra, a na Slezské, kde jsou pozemky stejně drahé, ale máte to do centra 5 minut pěšky, se staví jen sem tam :-)

  Thumb up 0 Thumb down 2
 5. Jan Koutný :

  Pohyb je to, co dnešní generaci chybí. Stavebníci jsou mladí, jim to prospěje. Někde jsem četl, že ekologické a ekonomické je stavět užší domy, za to vyšší. Kvůli úniku tepla. Dnes se převážně staví opačně, jedno podlaží, ale rozsáhlé.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 6. Luděk :

  Jan Koutný: To je jistě pravda, že mladým chybí pohyb, ale řešit to realizací domu na 3 patra je nesmysl. Pro mě ideál je denní zóna v úrovni pozemku a noční zóna v podkroví. Což je možná i tento případ, pokud mají vstup do prostředního patra, ale chápu že terén je zde strmý a jinak to možná ani řešit nešlo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.