Řadové domy Slučí

Na pozemku, který byl již dlouhou dobu oplocen neprůhledným plotem začala výstavba řadových domů.

Související články

Komentáře

  • Thunderbird 15.04.2016  ●  10:59

    Kdo za tím stojí?
    Vidím YTONG, že by DK1, jako v Martinově?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Thunderbird 15.04.2016  ●  12:30

    korekce: jako DK1 v Třebovicích?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Petr Halfar 15.04.2016  ●  13:17

    Tak tady…hned vedle Plzeňské…bych opravdu chtěl bydlet…
    Staví se zde dobrovolné občanské bydlení nebo snad nějaké retenční zařízení?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Nimrod 15.04.2016  ●  15:39

    Petr Halfar: Myslím, že by to měl vědět váš jmenovec (pokud to nejste přímo vy) v čele stavebního úřadu O-Jih. Nebo to už patří skutečně pod Starou Bělou?
    Každopádně uvidíme, co z toho bude, podél Plzeňské stojí řad domů, tak proč ne. Někomu to nevadí, navíc to má blízko do hospůdky :-)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • aggu 15.04.2016  ●  17:23

    Petr Halfar: Dobré místo. Akorát by si měli pořešit sousedy, už si nepamatuju přesně kterého z těch domků na sever od nich se to týká, ale přes topnou zimu to tam dokáže dost slušně a pravidelně vykouřit.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.