Řadové domy Keltičkova

Projekt rezidenčního bydlení – Keltičkova sestávající ze 14 řadových rodinných domů. Domy jsou rozděleny do dvou sekcí A a B obslužných vjezdem z ulice Keltičkova a pěší komunikací z ulice Vilová. Obě sekce jsou umístěny v terénu svažitém jihozápadním směrem, což architektům umožnilo vytvořit z každého domu jedinečný panoramatický výhled na město.

Sekci A tvoří řada 8 dvoupodlažních domů s prostornou střešní terasou a suterénem, který slouží pro dvě parkovací místa. Příjezd je zajištěn po oddělené soukromé komunikaci.

Sekci B tvoří 6 uskakujících dvoupodlažních řadových domů s dvěma krytými parkovacími místy a vyvýšenou předzahrádkou.

Více o projektu: ZDE

Zdroj: keltickova.cz

Související články


Komentáře

 1. +via+ :

  To je jen špatný vtip :-/

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  +via+: proc?

  Thumb up 0 Thumb down 1
 3. Aurim :

  Katastrofa! Famozni! Tyhle vykriky do tmy zboznuju. Kdyz chci vyjadrit svuj nazor tak to snad provedu alespon trosku na urovni a reknu co se mi libi/ nelibi nebo bych pripadne zlepsil jinak ma prispevek 0 hodnotu a da se spise povazovat za spam…

  Thumb up 0 Thumb down 1
 4. Michal :

  Odporná vizualizace odporných kostek. Stačí to tak nebo to budete taky považovat za spam?

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. Aurim :

  To Michal: Haha to jsem nasmal… Forek, forek, forek jak skvele zpestreni v dnesnim pochmurnem dni. Odporna vizualizace – nespise ano, ale odpornych kostek – ani ne. Ja osobne radovky zbornuju takova dobre postavena radovka je mnohdy lepsi nez samostatne stojici rodinny domek. Muzu posoudit z vlastni zkusenosti. Od pocatku stavby Nove Karoliny se ocividne projevuje averze proti „kostkam“ tak si bydlete pro me za me treba v koulich kdyz se vam kostky nelibi ale nehazejte je do jednoho pytle. Kazda kostka nemusi byt automaticky fekalek.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 6. Jirka :

  Taky se mi řadovky líbí, zvláště ty, které jsou o něco níže na Keltičkově. Ale stejně mi nějak nesedí na toto místo. Radši bych tam viděl nějaké patrové nebo dvoupatrové „bytovky“, které budou lemovat ulici a naváží na okolní zástavbu. Ale místo je to jinak luxusní, nádherný výhled, akorát v hloubi tohoto pozemku je výdech důlních plynů…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 7. Martin [msstavby.cz] :

  Michal: Takže podle vás „odporná vizualizace“= odporný projekt ?! To že vizualizace není přikrášlena o modrou oblohu, svítící slunce, všude kolem zelené a kdo ví co ještě neurčuje hodnotu projektu.
  Myslím že je předčasné hodnotit stavbu z 2-3 viz.( samozřejmě svůj názor projevit můžete, ale ne na úrovni dítěte ) počkejme si i na samotnou realizaci. Mě osobně příjde zajímavé řešení předsazené konstrukce objektů horních řadovek.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 8. Hynek [msstavby.cz] :

  Michal: ja myslim, ze jasnejsi to uz byt nemuze. takze urcite staci. ;)

  Thumb up 0 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.