Pozemek na ul. Keltičkova

Před rokem byly na tomto nárožním pozemku při ulici Keltičkova vykáceny náletové dřeviny. Nyní byl, po roce, pozemek oplocen.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Pozemek patřil společnosti INVESPA slezská s.r.o., která zde plánovala výstavbu řadových domů. Nově je vlastníky pozemků opavská společnost SPV OMAP Gama s.r.o..

Související články

Komentáře

  • Natvrdlej 11.01.2024  ●  22:18

    Dívám se na druhou fotku a vrtá mi hlavou rozestavěný dům.
    Myslel jsem, že ÚP Ostravy povoluje rodinnému domu max. 1 podlaží sklep + max. 2 podlaží nadzemní + max. 1 podlaží podkroví. Kdy „podlaží“ znamená max. 3.5m.
    Jak to vyřešili tady? Výjimka nebo zasypou přízemí nebo to je formálně bytový dům?

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.