Komentáře

  • Aleš 06.05.2018  ●  06:58

    A to báječné a jedinečné kino, které na této ulici stávalo. Pakliže mne paměť neklame, honosilo se názvem největšího ruského města, ale na plátno se promítal zlatý fond světové kinematografie…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • Rýša 06.05.2018  ●  09:41

    Jejda, nic moc změny…,foto nejpozději z roku 1965 a v roce 2017!!! pokrok žádný. (Skoro žádný) – několik domů má nový kabát a stojí tam auta před i za plechovou ohradou :-)

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 1
  • dolil 06.05.2018  ●  15:19

    Zase změna k horšímu.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 3
  • aldik 06.05.2018  ●  16:46

    Lokalita čekající na svůj čas, ten ještě myslím přijde.. nepřizpůsobiví jsou stejně už rozlezlí všude jinde a Vítkovice nebudou až tak špatná lokalita už.

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 0
  • Rado 07.05.2018  ●  20:23

    aldik: Možná přijde, ale co se týče služeb, je to velká bída, ale hlavně jedna skupina lidí bude muset vystřídat tu druhou, aby člověk, který si zde pořídí bydlení, nevyhodil peníze komínem. Osobně nevím o nikom, kdo by tady chtěl bydlet nebo uvažoval tady o koupi bytu.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 1

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.