Proměny Ostravy #25

Pro změnu porovnáme mapy centra Ostravy. Na historické mapě je zleva patrná ulice Poděbradova ( zvýrazněna hnědě ). Dál pravým směrem lehce vlnící se ulice Nádražní. Vedle zasypaný Mlýnský náhon ( modře ). Z jiho-východní strany je ještě Ostrava okličena hradbami. Ring platz = Masarykovo náměstí.

1880

promeny ostravy

2009

promeny ostravy

Související články


Komentáře

  1. Balde :

    myslim ze Ostravě nejvíc ublížilo, že se zanedbala nábřeží v centru, z obou stran, vesmes je to trochu jako v Praze, prostě to ze řeka neni včleněna do centra je asi nejhorši věc ktera se v Ostravě stala

    Thumb up 0 Thumb down 0
  2. zajic :

    Hodně trochu, to co se stalo v Praze a Ostravě je naštěstí nesrovnatelné.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.