Komentáře

  • Michal 29.05.2016  ●  09:24

    Původní zástavba už byla tehdy pryč.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • Rado 29.05.2016  ●  17:12

    Ten Petr Bezruč tam chybí jako sůl. Jen díky zlodějům kovů, na které sem tam spadlo z věže sklo, šla věž dolů a přitom dokážu si představit, že lepší restaurace s výhledem by v Ostravě nebylo…

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 0
  • tom 29.05.2016  ●  17:31

    Mně osobně tam ta věž nechybí, restaurace mohla dávno být na vyhlídce, stejně je celý objekt v zoufalém stavu. Navíc areál okolo Bezruče je už roky mrtvý. Současný stav rozhodně lepší, jen by to chtělo stavět něco zajímavého na slezské straně.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 2

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.