Proměny Ostravy #164

Pohled na zástavbu ostravského zámostí před výstavbou předimenzované čtyřproudové ulice Bohumínská.

promeny ostravy

2014promeny ostravy

 

Související články


Komentáře

 1. Rýša :

  V centru Ostravy za minulého režimu muselo padnout domů! A ne proto, aby tam mohly vzniknout nové stavby. S těmi domy by to tam dnes vypadalo jako ve městě a ne jak někde na periferii. Škoda tohoto místa.

  Thumb up 16 Thumb down 1
 2. Danek :

  Co si pamatuji tak za Kajnara tam měla vzniknout kancelářská budova ve tvaru slzy, lodě nebo tak něco(architektonický klenot):pak tam byli problémy s pozemky a jak je v Ostravě zvykem tak to nedopadlo….opět se ptám,proč???

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. Rýša :

  Danek: Jo, taky si vzpomínám, je to už nějaký rok. Docela to byla zajímavá stavba, ale jako u většiny větších projektů jen vizualizace a řeči a…..amen.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. aggu :

  Rýša: Muselo? Ukažme si prstem: http://www.ostrava.cz/cs/o-meste/vyznamne-osobnosti/galerie-starostu-a-primatoru

  Thumb up 0 Thumb down 1
 5. Martin :

  Docela mi tohle místo připomíná Karvinsko! Soudruhům se tam taky jako vedlejší produkt bezohledné těžby podařilo vybudovat skvělé několikaproudé silnice. Člověk by si skoro myslel, že s takhle propracovanou dopravní infrastrukturou má ten region ideálně našlápnuto k rozvoji a blahobytu! …a on ne a ne přijít…

  Thumb up 2 Thumb down 0
 6. Michal :

  No ale máme potenciál, už 25 let!
  Dámy a pánové, nechci se vás dotknout, které jiné město to má?

  Thumb up 2 Thumb down 0
 7. balde :

  musíme si přiznat, že po změnách jaké proběhly v ekonomice po revoluci a jak dopadly na tento region tak jsem na tom velmi dobře, to bychom si měli taky uvědomit, samozřejmě je tady spousta rezerv, a jak říkáte potenciál obrovský, ale určitě jsem těch 25 let tady zvládly se ctí

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.