Proměny Ostravy #164

Pohled na zástavbu ostravského zámostí před výstavbou předimenzované čtyřproudové ulice Bohumínská.

promeny ostravy

2014promeny ostravy

 

Související články


Komentáře

 1. Rýša :

  V centru Ostravy za minulého režimu muselo padnout domů! A ne proto, aby tam mohly vzniknout nové stavby. S těmi domy by to tam dnes vypadalo jako ve městě a ne jak někde na periferii. Škoda tohoto místa.

  Thumb up  Thumb down
 2. Danek :

  Co si pamatuji tak za Kajnara tam měla vzniknout kancelářská budova ve tvaru slzy, lodě nebo tak něco(architektonický klenot):pak tam byli problémy s pozemky a jak je v Ostravě zvykem tak to nedopadlo….opět se ptám,proč???

  Thumb up  Thumb down
 3. Rýša :

  Danek: Jo, taky si vzpomínám, je to už nějaký rok. Docela to byla zajímavá stavba, ale jako u většiny větších projektů jen vizualizace a řeči a…..amen.

  Thumb up  Thumb down
 4. aggu :

  Rýša: Muselo? Ukažme si prstem: http://www.ostrava.cz/cs/o-meste/vyznamne-osobnosti/galerie-starostu-a-primatoru

  Thumb up  Thumb down
 5. Martin :

  Docela mi tohle místo připomíná Karvinsko! Soudruhům se tam taky jako vedlejší produkt bezohledné těžby podařilo vybudovat skvělé několikaproudé silnice. Člověk by si skoro myslel, že s takhle propracovanou dopravní infrastrukturou má ten region ideálně našlápnuto k rozvoji a blahobytu! …a on ne a ne přijít…

  Thumb up  Thumb down
 6. Michal :

  No ale máme potenciál, už 25 let!
  Dámy a pánové, nechci se vás dotknout, které jiné město to má?

  Thumb up  Thumb down
 7. balde :

  musíme si přiznat, že po změnách jaké proběhly v ekonomice po revoluci a jak dopadly na tento region tak jsem na tom velmi dobře, to bychom si měli taky uvědomit, samozřejmě je tady spousta rezerv, a jak říkáte potenciál obrovský, ale určitě jsem těch 25 let tady zvládly se ctí

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.