Prodloužená ulice Mostní

Násypy jsou hotové, připravují se podkladní vrstvy pro vozovku a po dokončení betonáže těch malých pokračují práce i na velkém mostu.

Související články


Komentáře

 1. Ross :

  Není ten most u Místecké zbytečný? To nestačil násep s propustkem pro potok?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Brzda :

  Ross: Tak to mě napadlo hned taky. Nevím ze kdy jsou ty fotky, ale že by se tam mělo na jaře jezdit nevěřím ani náhodou…..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Crazym :

  Ross: Taky jsem si říkal , že ta konstrukce je zbytečně předimenzovaná když jsem to viděl poprvé naživo ale je tam obslužná komunikace a počítá se tam asi s propojením cyklostezky https://mapy.cz/s/3dXFX Pak mě napadá obslužnost okolních pozemků a prostupnost pro zvěř bo jak Místecká, tak nová Mostní jsou bariéry jak hrom. Otázkou je jestli by to větší, průjezdný profil zasypaného tubusu jako tady https://mapy.cz/s/3dXMu nebo tady https://mapy.cz/s/3dXOu nevyřešil i s potokem.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 4. Marie :

  To je ale krávovina, takhle rozdělit Hrabovou, pro děcka to bude dost nebezpečné jet na druhou půlku Hrabové za kamarády!To nemohla ta cesta jít okolo haldy? To zase byl kdosi podplacený nebo měl z toho zisk, žejo? Jinak to nemá logiku!!!

  Thumb up 0 Thumb down 17
 5. Jp :

  Marie: O co to bude nebezpecnejsi, nez kdyz ted napr. Decka prechazeji ze Sidlovce k ZŠ ? … jak by podle vas mela vest kolem haldy ?

  Thumb up 6 Thumb down 0
 6. Crazym :

  Marie: Tak to mi řekněte jak moc nebezpečné bude pro ty chudinky děcka projet tímhle podjezdem https://www.msstavby.cz/wp-content/uploads/2018/11/mostn%C3%AD-4-730×410.jpg když tam budou mít tak luxusní příjezdovky https://www.msstavby.cz/wp-content/uploads/2018/11/mostn%C3%AD-5-730×410.jpg oproti původnímu stavu https://mapy.cz/s/3e4uG Možná by bylo načase místo těch keců začít učit haranty bezpečnému pohybu po světě :DD Myslím, že větší krávovinu už jste nemohla vypotit ale možné je všechno, protože z Vás ten NIMBY syndrom přímo čiší :-)

  Thumb up 8 Thumb down 0
 7. Jakob :

  Vážení přátelé, možná to tady tak úplně nepatří,ale všimli jste si čilého stavebního ruchu na ulici Poděbradova? V krajně nepříznivém počasí se zde dělají asfalty,vesele se betonuji obruby, dříve provedene uzavirky nikde neuvedené, myslím,že tady je třeba upřít pozornost,jak radní hospodaří s penězmi nás všech. Promiňte mi tuto vsuvku,ale nelze se na to už dívat!Třeba vás to také zaujme v těchto nevlídných mrazivých dnech!

  Thumb up 6 Thumb down 3
 8. Crazym :

  Ty jo, až teprve teď jsem si všiml na té fotce https://www.msstavby.cz/wp-content/uploads/2018/11/mostn%C3%AD-6.jpg té souběžné komunikace, když jsem tam naposledy projížděl tak tam byly jen obrysy trasy a nějak jsem ji nezaregistroval nebo tam nebyla. Takže pokud to bude chodník/cyklostezka, tak pochvalně mručím, tudíž to bude už propojené od mostu přes řeku až do průmyslové zóny Hrabová mimo provoz na komunikaci, tak by měly vypadat všechny stavby nových cest, rovnou s oddělenou cyklostezkou. Za mě palec nahoru a to nejsem žiletka :-)

  Thumb up 5 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.