Prodloužená ulice Mostní

Velká galerie fotek nově otevřené ulice a cyklostezky.

Související články


Komentáře

 1. Ic540 :

  Chvála panu bohu za tu cestu.
  Díky že se tak stalo.
  Zkrátí cestu.
  Uleví……..

  Thumb up 11 Thumb down 0
 2. Srdíčkář :

  Plánuje se v „dohledné“ době ještě nějaké propojení přes Ostravici ? Kdysi se mluvilo o prodloužení Dr. Martínka přes haldu, to už je myslím i mimo ÚP, v něm je ale ještě propojení „prodloužené“ Moravské… A ještě jeden dotaz, neví někdo, jestli se bude něco dít s MÚK Moravská/Místecká ? Byla tam už dávněji prezentovaná přestavba s kruhovými objezdy + nájezd z Místecké na Moravskou. Díky

  Thumb up 3 Thumb down 0
 3. MareK :

  Srdíčkář: prodloužená Mostní pravděpodobně „zabila“ zbývající možnosti propojení (Moravskou i Dr. Martínka). Na tak krátkém úseku (Rudná-Mostní) nebude ekonomicky zdůvodnitelný další propoj. Myslím si já

  Thumb up 4 Thumb down 4
 4. Tomáš :

  pěkně a co prodloužená rudná?

  Thumb up 3 Thumb down 12
 5. Robur :

  Pěkné, nové, čisté… Ještě jsem tam nejel, ale z fotek mi připadá, že protihlukovými stěnami se nešetřilo. Pokud by se měly dávat tyto stěny i u stávajících silnic stejného typu, ráz krajiny by se docela změnil.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 6. Ross :

  Všimli jste si? Na jedné značce je zákaz vjezdu pro traktory. Na jiné značce je zákaz předjíždění a dodatková tabulka, Traktory předjíždět povoleno.

  Na té silnici je nějaké vymezené místo kde traktory smí nebo se někomu motaji značky?

  Thumb up 5 Thumb down 0
 7. Davidb :

  Ross:
  V polovině je křižovatka k ulici Ve stromoví.
  Od Vratimova po tu křižovatku je 50, pak po Místeckou už 70.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Crazym :

  Ross: No ono to má logiku, od výjezdu „z polí“ zhruba v polovině je odbočení doleva pro traktory bezpředmětné, dostanou se leda tak na Místeckou a přes most do průmyslové zóny, na obsluhu přilehlých pozemků jim holt povolili přístup jen od kruhové křižovatky s Paskovskou ulicí :-)

  Thumb up 3 Thumb down 0
 9. Sanju :

  Dálnice na Opavu? WTF?

  Thumb up 1 Thumb down 3
 10. acdlcia [msstavby.cz] :

  Tomáš: Odpověď na vaši otázku a další dvě zde nezobrazené – cituji: „bla bla bla nějaká sprostá slova bla bla bla? co jsem udělal špatně?“

  Špatně jste udělal hned několik věcí: Za prvé – ptáte se na prodlouženou Rudnou u článku o prodloužené Mostní. Za druhé – prodloužená Rudná zde má vlastní vlákno na kterém si můžete zjistit stav našich informací. Za třetí – udělal jste to stejně jenom jako provokaci. A za čtvrté – používáte sprostá slova takže vaše komentáře zadrží filtr tak se nedivte.

  Thumb up 15 Thumb down 4
 11. někdo :

  acdlcia [msstavby.cz]: …tohle je reakce uličního výboru KSČ.

  Thumb up 4 Thumb down 18
 12. acdlcia [msstavby.cz] :

  někdo: No pokud tady reagujete za uliční výbor KSČ tak myslím že jste trochu zaspal dobu.

  Thumb up 8 Thumb down 1
 13. Crazym :

  acdlcia [msstavby.cz]: To spíš neměl tu čest se vůbec s prací uličního výboru setkat a pokud věkem pamatuje tu dobu, tak je to přesně ten typ co si vezl pr.del s proudem a dnes je partyzán, teda sorry účastník třetího odboje, protože sice věděl, že existuje Několik vět ale ze spousty objektivních důvodů je už nestihl podepsat :DD

  Thumb up 4 Thumb down 3
 14. někdo :

  Crazym: Úžasné, na jakých domněnkách lze postavit „diskuzi“:
  1. udělal jste to stejně jenom jako provokaci.
  2. to spíš neměl tu čest se vůbec s prací uličního výboru setkat
  3. tak je to přesně ten typ co si vezl pr.del s proudem
  4. věděl, že existuje Několik vět ale ze spousty objektivních důvodů je už nestihl podepsat

  Thumb up 3 Thumb down 8
 15. Crazym :

  někdo: To máte pravdu, je to úžasné a rozhodně lepší než když se diskuze nepřipouštěla což taky určitě pamatujete jako ty uliční výbory :DD Ono jakoukoliv diskuzi lze postavit i na domněnkách typu „tohle je reakce uličního výboru KSČ“, od toho snad diskuze jsou ne? A Vy máte v normální diskuzi možnost mylné domněnky či přímo nesmysly zkusit vyvrátit ale takovými výkřiky či seznamy toho co kdo napsal či řekl nic nevyvracíte, spíš potvrzujete :-) Ale nic si z toho nedělejte, já předtím nediskutoval s Vámi :DD

  Thumb up 7 Thumb down 3

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.