Prodejna Lidl, Studénka – zahájení

Ve Studénce byla zahájena stavba prodejny Lidl. Stavba roste na místě brownfieldu.

Zahájení osazení nosných konstrukcí. Fotografie ze 7.7. 2021.

Související články


Komentáře

 1. Raptor :

  Lidl tam,Lidl tady, jéé tady taky jeste neni,tak šup sem s nim …Pak nejake dalsi krabice v podobe CTparků,DHL, Hrušovů apod. a bude tady krasně. Realne projekty katastrofa. Zato ty vizualizace prospesnych a hezkych projektu vzdy zustavaji pouhymi vizualizacemi.

  Thumb up 3 Thumb down 8
 2. Jana :

  Raptor: A totální likvidace živností. Tím ovšem nemyslím řetězec Hruška, nebo COOP. Zkrátka národ lokajů a podržtašek, milující zahraniční řetězce a montovny za městem. Děs!!!

  Thumb up 3 Thumb down 12
 3. Pavel :

  Ekonomika kašle na vaše pocity.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 4. PetrP :

  Další Lidl se staví, resp rekonstruuje místo dnes již bývalé prodejny Hrušky v Hrabůvce na ul.Mjr. Nováka, vedle policejní stanice… Akorát by mne tedy zajímalo, jak to tam bude s parkováním, místo na parkoviště tam není… Ulice Mjr. Nováka sice nedávno prošla kompletní rekonstrukcí, včetně navýšení parkovacích míst, ale klasické parkoviště tam není…

  Thumb up 2 Thumb down 1
 5. aldik :

  PetrP: Cože? Říkal kdo? Zdroj? ;) Tak to bude prodejna bez parkoviště, většina malých Albertů ho taky nemá, nebo jen minimální a žijou i bez toho ;) Prodejna na sídlišti nepotřebuje až takový velký parking.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. Brian :

  PetrP: Podle dostupných zdrojů má být Lidl na Mjr. Nováka dvoupodlažní, v 1. NP bude parkoviště a v 2. NP prodejna. Podobný Lidl je v Písku. https://www.mediaguru.cz/clanky/2020/02/lidl-ma-prvni-dvoupatrovou-prodejnu-v-cesku-je-v-pisku/

  Thumb up 1 Thumb down 0
 7. aldik :

  Brian: ale v Písku je v přízemí jen parkoviště, prodejna je v 2.NP. Na Mjr.Nováka v objektu bývalé Hrušky by museli asi postavit celý nový barák, nebo se pletu? Čistě hypoteticky, nemá to stejný vlastník jako Odru ve Výškovicích? Tedy 3E Projekt? Nebo možná Šatlavu mají v Hrabůvce jen v nájmu, netuším.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. PetrP :

  aldik: Dneska jsem šel kolem, bourá se tam, a ve výloze je vyvěšen dokument o stavebním povolení, investor Lidl ČR. Ale už jsem o tomto slyšel před několika měsíci… Mohl jsem to vyfotit…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Zdenka :

  Dobrý den, nevíte náhodou, která společnost to staví? Děkujii

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.