Prodej pozemku s projektem, Opava

V současné době můžete v nabídce realitních kanceláří najít nabídku prodeje pozemku i s projektem bytových domů a viladomu na ulici Wolkerova v Opavě.

Nabízíme vám k odprodeji pozemky s kompletním projektem na výstavbu dvou bytových domů a jednoho vila domu. Součástí prodeje je projektová dokumentace se stavebním povolením a územním rozhodnutím. V bytovém domě č. 1 je 25 bytových jednotek, přičemž každá jednotka má k dispozici jedno parkovací stání. Bytový dům č. 2 obsahuje 19 bytových jednotek a má k dispozici dvacet parkovacích stání. Vila dům č. 3 čítá 8 nadstandardních bytových jednotek nad 100 m2 a každá bytová jednotka má dvě parkovací stání. Projekt se nachází v rezidenční části ul. Wolkerova, která zaručuje klidné a bezpečné bydlení propojené s přírodou. S možností odkupu a projektovou dokumentací vás rádi seznámíme v prostorách naší ostravské pobočky.

zdroj: sreality.cz

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. Tomas :

  Nádhera, skvělá lokalita na bydlení. Snad bych měl jen strach z velké vody..

  Thumb up 5 Thumb down 0
 2. NaNo :

  Bylo by neuvěřitelné kdyby ještě letos to tam na tom mokrem břehu vyrostlo.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 3. Pavel :

  Tomas: Jj, nedaleko na Mostní ulici mají některé domy i čtvrtstoletí poté čáru, kam sahala hladina v r. 1997. Ale dá se předpokládat, že v přízemí budou jen garáže, bydlet se bude v patrech. Spíš bych váhal kvůli vzdálenostem od MHD, obchodů, škol, atd. (https://bit.ly/3u8WYNa), ale pro mladé lidi sportovního ducha to vypadá dobře.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. Rdm :

  Pavel: je celkem jedno jestli budou v přízemí jen garáže nebo sklepy, pořád je to předpokládám povodňová oblast, takže vyšší pojistné.
  Jinak tedy nevím co konkrétně jste chtěl říct tou mapkou, kilometr není žádná vzdálenost ani pro staršího člověka, pokud už tedy nechodí o holi.

  Thumb up 1 Thumb down 5
 5. Pavel :

  Rdm:
  Jak pro koho. Když je třeba břečka jako teď, jste rád za každých 100 metrů. Když jdete s dětským kočárkem, zrovna tak. A když se vám přihodí zlomená noha, je zastávka za rohem doslova požehnáním. Čímž nijak nebráním jiným lidem chodit z domova klidně i několik kilometrů. Ve městech je blízkost MHD cenotvorným faktorem, nic víc, nic míň.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 6. NaNo :

  No jenom co mmožná už není tak veselé je kolik ty byty budou stát jako v rezidenci kačírkově kde seženete Pent house za 9 MEGA

  Thumb up 3 Thumb down 0
 7. Rdm :

  Pavel: kilometr není žádná vzdálenost pro nikoho kdo není fyzicky nějak indisponován. Zlomenou nohu nemáte neustále, stejně jako ty sněhové břečky nejsou 365 dní v roce. Ten kilometr úplně v klidu nachodíte, když jdete na „běžný“ nákup do Albertu. Ale samozřejmě rozumím, že jsou lidí, kteří budou raději poslouchat každých dvacet minut autobus nebo projíždějící tramvaj…

  Thumb up 2 Thumb down 6
 8. aggu :

  Vzhledem k místu zcela neadekvátní projekt (bytové vícepodlažní domy v ryze vesnickém prostředí?), celé území je záplavová oblast (stoletá voda).

  Thumb up 4 Thumb down 8
 9. Pavel :

  Úplně vesnice ne, na protějším břehu řeky stojí tři 7patrové věžáky ze 70. let, v okoli jsou řadovky nebo samostatné RD, většinou patrové kostky, na Mostní ulici předprvoválečné domy v blocích.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 10. Karlos :

  Inundační území Wolkerova ulice v Kateřinkách jako městská část Opavy. Velice klidné prostředí ( bývalá Květena ) bez průmyslu, v blízkosti městského parku a městského koupaliště, Stříbrného jezera s revitalizaci prostředí s moderní lávkou s osvětlení ve spodní části zábradlí přes řeku.
  Pro časté povodně jsou v okolních obytných budovách byty nad technickým podlažím s garážemi vhodná investice v lokalitě, kterou zatím Lojza H. vlastní.
  Lojza H. poskytl lokalitu 5.8.2021 skupině Kabát ( Cirkusové šapitó Opava ) kteří byli skvělí.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.