Prodej pozemku s projektem, Grmelova

Na realitních webech se objevil inzerát s prodejem pozemku na ulici Grmelova v Ostravě-Mariánských Horách. Součásti prodeje je rovněž projekt Obytný soubor Grmelova, který má územní rozhodnutí.

INZERÁT

K prodeji připravený stavební pozemek s realizačním projektem pro výstavbu dvou samostatně stojících čtyřpatrových bytových domů s názvem Obytný soubor Grmelova. Projekt je po vydaném ÚZEMNÍM ROZHODNUTÍ v 11/2022 a čeká na podání stavebního povolení dle potřeb, požadavků případných změn investora. Pozemek se nachází v dobře infrastrukturou dostupném místě s napojením na rychlostní komunikaci, MHD, občanskou vybaveností včetně veškerého dění okolo centra Ostravy v katastrálním území Mariánské Hory. Oba domy jsou navrženy pro 4.NP s výtahem s dispozicí 25 bytů s balkony, případně s předzahrádkou, s prostory pro komerci a administrativu. Zde je po zvážení určitý prostor pro navýšení počtu bytových jednotek.

Projekt nabízí:
–   Bytová plocha     1618 m2
–    Administrativa      381 m2
–    Komerce                135 m2
–    Parkovací stání       34
–    Sklepní koje

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.