Prodej pozemků Provaznická

Zastupitelstvo městského obvodu Ostrava-Jih bude na svém zasedání dne 10.3. 2022 projednávat žádosti společností, která hodlá postavit v lokalitě ulice Provaznická domov zaměřený na seniory.

Schválená žádost č.1 (kompletní dokumentace se nachází na webových stránkách městského obvodu Ostrava-Jih):

zdroj: ovajih.ostrava.cz

Související články


Komentáře

 1. Crazym :

  To vypadá zajímavě, tam z té lokality i přes pověst Jihu se začíná stávat zajímavá lokalita a je fajn, že se najdou další projekty na zástavbu uvnitř města a ještě k takovým účelům. Jen mě vždycky zaujme, že tam stále přežívá ta zahrádkářská osada uprostřed města https://mapy.cz/s/fekasumane

  Thumb up 5 Thumb down 0
 2. Vítek :

  Jsem ve stavebnictví amatér, ovšem jednoznačně v poslední době sleduji výrazné zlepšení kvality vizualizace budoucích záměrů. Zároveň se také hodně zvýšila stavební činnost v Ostravě u méně prezentovaných menších staveb.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 3. TomOv :

  No, nevim jak se budou tvarit lidi, co tam primo bydli. Zezadu je to par metru, vyhled z balkonu na DZR. Snad to nejak propoji, vyslapane cesticky pouzivam casto

  Thumb up 3 Thumb down 1
 4. davidb :

  TomOv:
  Co čekáte, že z těch balkónů v DZR uvidíte?
  Bude to jako by byl vedle další bytový dům.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 5. TomOv :

  davidb:

  Raci bych videl par stromu, nez toto :G

  Thumb up 1 Thumb down 8
 6. Nuny :

  TomOv: Jste ve městě. Ta neudržovaná plocha je tam snad 20let, stromy tam nejsou (jenom na okraji). Na druhé straně BD je prakticky neudržovaná zeleň. Proč nenapnete síly, ať je z toho hezký malý park ?

  Thumb up 5 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.