Komentáře

  • Mx 18.03.2020  ●  21:51

    To je v kampusu univerzity? Tak to snad ani nebudu hodnotit

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 1
  • Mx 18.03.2020  ●  21:51

    Protože na kampus fakt málo ……

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 1
  • Rado 19.03.2020  ●  13:08

    Mezi touto budovou ve vysokoškolském kampusu a halou v průmyslové zóně v Hrabové není žadný rozdíl. Bohužel. A někdo by se měl už konečně chytit za nos, jak se v kampusu VŠB staví, že to není žádná sláva.

    To se mi líbí 12 To se mi nelíbí 1

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.