Komentáře

  • Mx 28.03.2019  ●  17:54

    Chodim tam s detmi saňkovat takze soucasnou budovu velmi dobre znam. Je velka skoda, ze bude v podstate zrusena pristavbou. Je vyjimecna, jina nez vetsina kancelarskych budov, dobrem smyslu

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • Mx 28.03.2019  ●  17:55

    V dobrem smyslu

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Mx 28.03.2019  ●  17:58

    Mozna jsem ale spatne vyhodnotil mapu a ten nakresleny projekt a nova budova je spise z boku stavajici a tolik ji nepřebije :-)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Marián Kyral 28.03.2019  ●  18:34

    Tak když kouknu na ten první výkres, tak tam je malé situační schéma, kde je vidět, že to bude navazovat až na ten krček.
    Což kapku neodpovídá tomu výkresu hned pod tím.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Marián Kyral 28.03.2019  ●  18:36

    Aha. Stávající objekt je právě ten krček. Tak to pak dává smysl.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.