Přestavba objektu Baumax Ostrava

Prodejna Baumax v Ostravě se bude rozšiřovat.

Obsahem Oznámení záměru je popis přístavby prodejny ke stávajícímu objektu obchodního centra baumax v Ostravě – SO02-OBCHODNÍ OBJEKT v návaznosti na vnější vazby i řešení jednotlivých profesí zajišťující provoz budovy. V rámci přístavby bude stávající objekt ponechán beze změny, pouze dojde k demolici obvodové boční stěny (z důvodu propojení stávajícího a nového objektu) v ose A a přesunu únikových východů v této stěně. Prodej nebude přerušen ani během stavby, výsledkem přístavby bude propojení obou částí do jedné prodejní plochy.

Objekt přístavby je řešen jako jednopodlažní nepodsklepená hala, v části půdorysu v místě hlavního vstupu je vytvořen vestavek s inspekčními pokoji.

zdroj: EIA

Související články


Komentáře

 1. Max :

  Škoda, že byla zrušena prodejna v Avionu, skvěle dostupná. :-(

  Thumb up 2 Thumb down 1
 2. PetrP :

  Pro mě nejhorší hobbymarket, který u nás je.. Všechno buď z Polska, nebo z Číny, hrozné služby, nelze vrátit zboží… Zlatý Hornbach i to Obi je mnohem lepší…

  Thumb up 9 Thumb down 5
 3. aldik :

  PetrP: Však už to taky není původní Baumax, ale vlastní to Poláci.. (Merkury Market).. Jen nechápu, proč nezměnili i značku a rozvíjejí dál tu cizí :D Ať to nedopadne jako Carrefour na Slovensku když ho převzala od francouzů česká firma, taky to postupně doj*bali :D

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. PetrP :

  aldik: já vím ;)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. Nový Baumax :

  Už se staví asi 14 dní… Upravená plocha, výkopy, plno stavební techniky.

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.