Přestavba Baumaxu Moravská Ostrava

V rámci první etapy budou provedeny hrubé terénní úpravy, přeložka nadzemního vedení VN, ke stávajícímu objektu se naváže skladový prostor s možností nákladu zboží přímo do osobních automobilů tzv. drive-in a část nové prodejní plochy, zásobovací komunikace a zpevněné plochy podél nově vzniklé části drive-in včetně 110 parkovacích stání.
Ve druhé etapě se uvažuje s přestavbou stávající prodejny, v rámci níž se zruší stávající zahradní centrum, které bude nahrazeno novým na východní straně objektu. Dále se zde počítá s úpravou stávajících zpevněných ploch a parkovacích stání v jihovýchodní části pozemku (některá zůstanou zachována, počet stání zrealizovaný v rámci druhé etapy bude činit 153 parkovacích stání) a sadovými úpravami.
Využití objektu se po realizaci obou etap nezmění. Nadále bude využíván pro prodej spotřebního zboží dlouhodobé potřeby – stavebnin, potřeb pro dům a zahradu, domácích potřeb, elektro apod., tedy nepotravinářského sortimentu.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.