Přehrada Nové Heřminovy

V místě výstavby přehrady v obci Nové Heřminovy se začaly realizovat průzkumné vrty, studny atp. Celá lokalita byla napojena na elektrickou síť.

Fotografie ze začátku května zaslal čtenář. Děkujeme!

prehrada

prehrada

prehrada

prehrada

prehrada

prehrada

prehrada

Vizualizace projektu:
prehrada

prehrada

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. Ondřej :

  Docela by mě zajímalo kdo realizuje práce a kdy se bude rozhodovat o dodavateli stavby. Rád bych na této akci spolupracovat v rámci geotechnických problémů.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 2. Pavlík :

  Ondřej: google

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. aggu :

  Ondřej: Předpokládám, že tenhle informační kanál nebude nejlepší cesta jak se dorvat k zakázce na jedné z největších staveb Česka ;)

  Thumb up 2 Thumb down 0
 4. Ondřej :

  aggu:
  Pavlík:

  No na google toho moc není, hlavně když se o zakázce ještě nic neví. Jinak možná někde ze zdejších bude vědět kdo a co. Jde o to že se nechci dostat k zakázce, ale rád bych na ní pracovat jako zaměstnanec = hledám tam práci, je to hodně zajímavá zakázka.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Dimos :

  Ondřej:
  Zdravím. V současné době také tak uvažuji. Hledám uplatnění ve stavebním oboru a konkrétně by mě zajímala tato stavba v podstatě, v kompletním rozsahu. Rád bych se na této stavbě realizoval. Zjistil jste něco bližšího? Děkuji za odpověď.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.