ECP Park Hnojník

Předmětem záměru je projekt logisticko-montážního areálu s celkem 4 halami a administrativní budovou včetně napojení na dopravní a technickou infrastrukturu. Účelem užívání stavby je skladování a montáž komponent pro automobilový průmysl včetně administrativního a sociálního zázemí.

Stavba bude realizována ve 4 etapách s předpokládaným odstupem 1 roku. Počátek realizace (I. etapa) je plánovaný na leden 2015, konec celého ECP Parku, tj. IV. etapy pak na červen 2018. V této době by se již dle údajů z ŘSD měla blížit k uvedení do provozu stavba komunikace I/68 (část Třanovice–Nebory je součástí definitivního řešení propojení rychlostní silnice R48 se Slovenskou republikou po silnici I/68 a I/11 v úseku Třanovice– Mosty u Jablunkova). Pro příjezd do areálu bude využito stávajícího předbudovaného sjezdu z komunikace II/474, který bude prodloužen do areálu ECP.

ecp park

zdroj: EIA

Související články


1 komentář

  1. Honza :

    Proč zase zabírat ornou půdu, když je v tomto kraji je spousta nevyužitých areálů.

    Thumb up 5 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.