Komentáře

  • Polly 24.10.2023  ●  11:35

    Zajímavě řešený kibbutz. Přemýšlím, v čem je ten dům polyfunkční. Z fotek mám dojem, že výhradní funkcí domu je bydlení.

    To se mi líbí 11 To se mi nelíbí 0
  • O. 24.10.2023  ●  13:12

    Divné. Škaredé.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 12
  • Mlh 24.10.2023  ●  21:13

    Kromě bytů jsou tam i komerční prostory…

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 1
  • Martin [msstavby.cz] 24.10.2023  ●  21:27

    Polly: Obchodní jednotky v přízemí. Více zde https://polychrome.cz/portfolio/strechy-nad-prachovnikem/

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 2
  • Polly 24.10.2023  ●  21:58

    Mlh : Martin [msstavby.cz] : thx

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 1
  • Květa 25.10.2023  ●  09:05

    Vypadá to jako Branecké železárny – škaredé a podle mně málo místa pro bydlení a zbytečně obrovská terasa

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 7

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.