Polyfunkční dům Masarykovo náměstí

Aktuální fotografie rekonstrukce polyfunkčního domu na Masarykově náměstí v centru Ostravy.

Fotografii zaslal čtenář Tomáš. Děkujeme!
masarykac

Související články


Komentáře

 1. Danek :

  Krasné.Jen pokud by dnes někdo chtěl, tak dnes je pokec hnuti ANO+otevíraní kavárny. Bývalá drogerie na 28.října.Dnes v Bude se řešit mimo jiné stavby v centru a oživení centra.Tak dobré nápady sebou.Jo a bude tam výstava dobových fotografii Ostravy.Dnes v 17hod.

  Thumb up 0 Thumb down 13
 2. Jiřík :

  Danek : Zrovna tady tahat politickou propagandu. A to jsem si myslel, že tento web je apolitický.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 3. Danek :

  Jiřík: To jsem Jiříku čekal, že se někdo ozve. Bohužel o to mi nešlo. Jen jsem si řekl, že by někdo s nás co přispívají články a komentáři na tomto webu se zastavil na nezávazný pokec o stavbách v centru a jejímu oživení s lidmi kteří budou v zastupitelstvu Ostravy. Jelikož jsem tam s časových důvodu nebyl, myslel jsem jestli by mi někdo napsal co se řešilo.Jirko asi ve zkratce tak.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 4. acdlcia [msstavby.cz] :

  Danek: To se ještě ukáže, volby ještě nebyly.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. Hynek [msstavby.cz] :

  Jiřík: tomu se neda vyhnout, zvlast pred volbama. a po volbach se zas nadava na ty, co tam jsou, takze bych si to nemaloval, ze se to da nejak odriznout.

  politika je zvlastni disciplina, zvlast u nas. je zajimave, jak jsou na to mnohdy lidi alergicti, clovek ve vysledku radsi odmita i pokec v kavarne :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Danek :

  acdlcia [msstavby.cz]: Kdo si umí dát dohromady 1 a 1 tak si muže být jisty, že karty jsou rozdány. Ale je to web o stavbách tak to řešme jen v souvislosti s tím co by nové vedení města mělo udělat ve prospěch kvalitnějších staveb,zastavení hluchých míst,investicemi atd.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 7. joe :

  Ta Air Bank, co tam byla, už zmizela, jo?

  Thumb up 1 Thumb down 0
 8. Crazym :

  joe: Najdete ji ve vysavači jménem Forum Nová Karolina což je samozřejmě úplná náhoda a v žádném případě to nemá nic společného s umrtvováním centra :-)

  Thumb up 2 Thumb down 5
 9. Balde :

  Crazym: pobočka v centru fungovala zároveň s pobočkou v NOvé Karolině, byl uzavřena, protože se otevřela pobočka v Shoping Parku – informace z oficiálního prohlášení banky

  Thumb up 2 Thumb down 1
 10. Crazym :

  Balde: Však říkám, nemá to nic společného a umrtvováním centra a když to říkali v té bance :D Já být majitelem takové banky, tak bych taky nechtěl mít pobočku na hlavním náměstí třetího největšího města v republice ale minimálně 10 km od něj :DDD

  Thumb up 2 Thumb down 1
 11. Balde :

  Crazym: banka chce mít pobočku tam kde chodi lidi, a na náměstí třetího největšího města žádní nejsou

  Thumb up 1 Thumb down 4
 12. aggu :

  Balde: Na Masarykáči nejsou přes den lidi? LOL.
  Ale když chtějí mít otevřeno 7 dní v týdnu, nic jiného než OC jim nezbývá, češi zapomněli se v sobotu a neděli promenádovat po městě ;)

  Thumb up 5 Thumb down 0
 13. Rýša :

  Balde: Co to píšete za blbost, že na náměstí třetího největšího města nejsou lidi? V sobotu a v neděli sed tam projde opravdu jen pár procházkářů, protože do Ostravy nejezdí davy turistů, ale přes týden je náměstí docela hojně „zásobeno“ lidmi. Dokonce i před „Babičkou“ a na dalších venkovních posezeních bylo lidí dost a dost. Taky jsem seděl, popíjel kafe a pozoroval procházející lidi. A do bank se většinou chodí přes týden, ne o víkendu a svátcích nebo u Vás to je jiné? Vy si chodíte vyřizovat věci do banky v neděli?

  Thumb up 4 Thumb down 0
 14. Balde :

  Rýša:když porovnám počet lidí v obchodních senrech a na náměstí tak pro banku kterí potřebuje nové zákazníky a být jim co nejblíž, tak jich určitě po tech obchodech chodi vice, navíc spoustabank se stehuje do obchodnich center, jelikož tam majiotevřeno od 9 do 9 oproti klasickym pobockam

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. Hynek [msstavby.cz] :

  Rýša: ne, v tom obchodaku je proste lidi vic, to bychom si nalhavali. jsou tam i o vikendu, na rozdil od centra i po pracovni dobe atd. navic tyhle lowcost banky tam imho vylozene patri, viz dale.

  me osobne to treba vubec nezajima. airbank nemam a i kdybych mel, tak tam zavitam jednou pri podpisu smlouvy a jednou pri pripadnem ruseni smlouvy. (aplikovatelne na jakoukoliv jinou financni instituci krom financaku, tam chodim rekordne – kazdy rok :) jeste jakysi smysl to dava u retailovych bank, ktere z principu fungujou stylem osobnich bankeru, kteri musi sedet v nejakem diskretnim prostoru a za kteryma chodi od rana do vecera lidi. zrovna airbank toto urcite nesplnuje a tudiz jeji pridana hodnota na namesti pro me spocivala v tom, ze vyloha byla olepena na zeleno-cerno.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 16. MM :

  Balde: Tak mi potom vysvětlete Komerční banku v Porubě, ulice U Soudu. Davy lidí se tam nepromenádují, přesto pobočka funguje a je velikostí do top 3 v Ostravě. Podle mého se AirBank profiluje na mladší klienty a ti jsou v obchoďácích. Bohužel. V centru je přes den lidí opravdu hodně. Když se člověk podívá detailně, tak máte částečně pravdu, chodí tam lidi, kteří nemají ani korunu a na centrum kolikrát nedůstojné. Víme o kom mluvíme, je to horší a horší :-(

  Thumb up 0 Thumb down 1
 17. kdojekdo :

  Komerční banka

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.