Pokračování rekonstrukce Tyršovy ulice

Podle Dalibora Mouky, místostarosty ostravského centrálního obvodu, nyní rekonstrukce přechází do druhé etapy. Ostravské vodárny a kanalizace ve svých pracích finišují, příští týden v pondělí by měla Tyršovu ulici převzít stavební firma, která začne s opravou povrchů.“Rekonstrukce bude provedena mezi ulicemi Čs. legií a Mlýnskou, včetně části chodníku od Nádražní po Tyršovu. Provedeme úpravu vozovky a chodníků, veřejného osvětlení, vybudujeme jednapadesát parkovacích stání, což je dvojnásobek předchozího stavu. Uliční parter bude po rekonstrukci znovu dosazen novými stromy,“ přiblížil Mouka.

Celý článek: denik.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.