Budování kanalizace v Orlové začne nejspíš již příští rok

Obyvatelé okrajových částí Orlové mohou mít důvod k radosti. V blízké budoucnosti totiž proběhne další fáze budování kanalizace ve městě. Radnice připravuje vybudování kanalizace v okrajových částech města již několik let.V současné době probíhá výběr dodavatele stavby, samotná realizace je naplánována na období března příštího roku. A trvat by měla zhruba do června 2014. „Nicméně přesný termín realizace vyplyne až ze smlouvy s dodavatelem stavby,“ upřesnil starosta Orlové Jiří Michalík.Odkanalizování proběhne ve třech oblastech. Jedná se o lokalitu G v Orlové­Lutyni, dále to bude lokalita B v Orlové­Porubě a nakonec i lokalita F v Lazích. „Vybudováno by mělo být 24,48 kilometrů kanalizace a odkanalizováno 690 nemovitostí,“ informovala mluvčí Orlové Nataša Cibulková s tím, že náklady na stavbu dosáhnou 360 milionů korun.

Celý článek: denik.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.