Podnikatelský areál Staříč

Informace k projektu podnikatelského areálu ve Staříči.

Předmětem stavby „Podnikatelský areál ve Staříči“ je stavba tří hal skladovacího a logistického charakteru. Orientace navržených hal je dána tvarem pozemku. Podnikatelský areál bude umístěn na území obce Staříč v prostoru mimo ucelenou zástavbu obce, v těsné blízkosti rychlostní komunikace R 56, po její západní straně. V severním směru na východní straně R 56 se nachází Pila Mayr – Melnhof Holz Paskov, následně severně cca 1,5 km Biocel Paskov, severozápadně cca 1,6 km se nachází Důl Paskov – závod Staříč.
Navrhované kapacity stavby:
Skladový objekt č. 1 17 820 m2
Skladový objekt č. 2 18 390 m2
Skladový objekt č. 3 3 860 m2

staric

stariczdroj: EIA

Související články


Komentáře

 1. hares :

  A sakra, je tam cyklostezka, kterou jsem se vždy dostal přez paskov až na olešnou. Sice z jedné stany je ta dalnice, ale jinak pěkná klidná cestička okolo louky. Po stavbě to už nebude klidná cestička bez aut a už ani trošku pěkná, jen plechové budy.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 2. Ondřej :

  Plánová výstavba areálu Staříč je výborný nápad. Logistické centrum u dálnice okem hezky viditelné, doufám, že budou mít i logo v noci pěkně svítící. Kdyby vedle ještě postavili odpočívadlo evropského typu, obchůdky, místní speciality, benzínka, motel, kasíno. Dálnice na to potenciál má, je mezi dvěma velice průmyslovými krajskými městy, a už nyní se kolem ní nachází mnoho průmyslu. Všechno potřebuje Upgrade.

  Thumb up 0 Thumb down 3
 3. Archerr :

  Areál koupila firma napojená na miliardáře Lamicha z hradce nad moravicí. Na katastru již probíhá řízení

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. aggu :

  Ještě pár let a budeme tu mít město Ostrava-Místek-Frýdek.

  Thumb up 3 Thumb down 2
 5. Archerr :

  aggu: …propojené tramvají….:-)

  Thumb up 2 Thumb down 1
 6. aggu :

  No vlak do začátku by stačil. Po rekonstrukci trati by to mělo být z centra do nádraží v Místku cca 15 – 20 minut. To se dá ;)

  Thumb up 1 Thumb down 2
 7. Archerr :

  Ja to myslel hlavně kvuli těm prumyslovym arealum a rozrustajici se zastavbě rodinnych domů. Bohužel si myslim že na to nedojde.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 8. aggu :

  Kvůli RD ve Staříči nebo Sviadnově určitě ne. Ale do PZ Hrabová už tramvaj měla vést dávno…

  Thumb up 3 Thumb down 2
 9. S200 :

  aggu: Nádraží není v Místku, ale ve Frýdku.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 10. aggu :

  S200: Máš pravdu, je napravo od řeky.

  Thumb up 2 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.