Podnikatelský areál Staříč

Informace k projektu podnikatelského areálu ve Staříči.

Předmětem stavby „Podnikatelský areál ve Staříči“ je stavba tří hal skladovacího a logistického charakteru. Orientace navržených hal je dána tvarem pozemku. Podnikatelský areál bude umístěn na území obce Staříč v prostoru mimo ucelenou zástavbu obce, v těsné blízkosti rychlostní komunikace R 56, po její západní straně. V severním směru na východní straně R 56 se nachází Pila Mayr – Melnhof Holz Paskov, následně severně cca 1,5 km Biocel Paskov, severozápadně cca 1,6 km se nachází Důl Paskov – závod Staříč.
Navrhované kapacity stavby:
Skladový objekt č. 1 17 820 m2
Skladový objekt č. 2 18 390 m2
Skladový objekt č. 3 3 860 m2

staric

stariczdroj: EIA

Související články


Komentáře

  1. hares :

    A sakra, je tam cyklostezka, kterou jsem se vždy dostal přez paskov až na olešnou. Sice z jedné stany je ta dalnice, ale jinak pěkná klidná cestička okolo louky. Po stavbě to už nebude klidná cestička bez aut a už ani trošku pěkná, jen plechové budy.

    Thumb up 0 Thumb down 2
  2. Ondřej :

    Plánová výstavba areálu Staříč je výborný nápad. Logistické centrum u dálnice okem hezky viditelné, doufám, že budou mít i logo v noci pěkně svítící. Kdyby vedle ještě postavili odpočívadlo evropského typu, obchůdky, místní speciality, benzínka, motel, kasíno. Dálnice na to potenciál má, je mezi dvěma velice průmyslovými krajskými městy, a už nyní se kolem ní nachází mnoho průmyslu. Všechno potřebuje Upgrade.

    Thumb up 0 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.