Podchod pod ulicí Plzeňská

První polovina podchodu je dokončena a u té druhé probíhá betonování základů spolu s přípravou výstuží. Tento podchod bude mít oproti ostatním jednu zvláštnost, pouze jeden tubus k tramvajovým zastávkám. Propojení mezi ostrůvky bude řešeno přechodem přes koleje.

Související články


Komentáře

 1. Luke :

  Kdy ma byt otevreno propojeni Plzenska / Pavlovova pro auta? Diky.

  Thumb up 2 Thumb down 2
 2. Radek :

  To bude průjezdné? zajímávé :)

  Thumb up 0 Thumb down 2
 3. Nimrod :

  V prosinci by to měli otevřít…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. Radek :

  Prujezdne je na poruseni zakazu jinac asi az predaji hotovou stavbu ,dobre je ze to bude podchod jen z jednim vychodem na tramvaj na nova ves vodarnu si musi chodec prejit jeste koleje a jestly pujde nekdo od 15,ze zastavky bude chtit jit na nova ves vodarnu tak si bude muset pek e vse obejit jestly daji zabradly pres koleje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.