Podchod pod ulicí Plzeňská

První polovina podchodu je dokončena a u té druhé probíhá betonování základů spolu s přípravou výstuží. Tento podchod bude mít oproti ostatním jednu zvláštnost, pouze jeden tubus k tramvajovým zastávkám. Propojení mezi ostrůvky bude řešeno přechodem přes koleje.

Související články

Komentáře

  • Luke 17.09.2014  ●  15:04

    Kdy ma byt otevreno propojeni Plzenska / Pavlovova pro auta? Diky.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 2
  • Radek 17.09.2014  ●  20:25

    To bude průjezdné? zajímávé :)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 2
  • Nimrod 24.09.2014  ●  08:12

    V prosinci by to měli otevřít…

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Radek 18.10.2014  ●  20:12

    Prujezdne je na poruseni zakazu jinac asi az predaji hotovou stavbu ,dobre je ze to bude podchod jen z jednim vychodem na tramvaj na nova ves vodarnu si musi chodec prejit jeste koleje a jestly pujde nekdo od 15,ze zastavky bude chtit jit na nova ves vodarnu tak si bude muset pek e vse obejit jestly daji zabradly pres koleje.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.