Podchod pod ulicí Plzeňská

Betonování první půlky podchodu je hotovo, dokončují se izolace a probíhá její zasypávání. Na výstupu k budoucímu ostrůvku začala montáž konstrukce zastřešení.

Související články


Komentáře

 1. Balde :

  jake je datum dokončení?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Martas :

  tusim, ze jsem na ceduli videl 12/2014

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. Dejvid :

  12/2014 možná tak první, právě rozestavěné poloviny!!!
  Jinak silně pochybuji o smysluplnosti této investice, když podchod z tramvají v tomto místě je již k dispozici pod silničním mostem nad železnicí… http://www.msstavby.cz/wp-content/uploads/2014/05/pavlovova-10.jpg

  Thumb up 0 Thumb down 3
 4. johny :

  Dejvid: Ne, že bych to úplně obhajoval, ale hádal bych, že bude problém s normami. Zastávky by měly být dostupné pro invalidy a kočárky a u toho mostu je málo místa. Proto jsou tam jen schody, rampu by tam asi bylo složité udělat kvůli konstrukci těch mostů. Ale je to jen domněnka, možná se mýlím a někdo tady na fóru bude vědět víc než já.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. Nimrod :

  Dokončení první půlky je do 21.7. tuším, minimálně té silniční části, pak se provoz otočí a bude se budovat druhá půlka včetně podchodu, takže prosinec je zvládnutelný. Včera jsem se tam byl schválně podívat – pod podchod u železniční trati je strašně úzký, spíše takový doplňkový…vozíčkář ani důchodce nemá šanci…tak buďte tolerantní…jinak jsem rád, že o smysluplnosti nerozhodují lidí na tomto fóru jako třeba Dejvid a podobní, kteří kritizují pořád a všechno

  Thumb up 3 Thumb down 0
 6. Balde :

  Nimrod: nekde jsem cetl ze 14 cervence se to ma otočit

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.