Pavlovova 29

Většina oken je osazena a demolice probíhá už i v přízemí. Taky hrubá stavba střešní nástavby je hotová.

Související články


Komentáře

 1. balde :

  doufám, že se bude jednat o zdařilou konverzi „paneláku“ na kterou naváží snad další projekty v Ostravě.

  Thumb up 15 Thumb down 0
 2. MareK :

  balde: jj, to by bylo fajn, ale tohle funguje pouze v případě jednoho vlastníka, v takovém SVJ s 50-100 byty nereálné. Přitom je to taková škoda.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 3. balde :

  MareK: viděl jsem nějakou výjimku v Praze kde mají SVJ, ale cca 20, 30 bytů, kde mají fotovoltaiku na střeše, ohřívají s tím vodu, zavedli klimatizaci, atd. a barák si vylepšují co můžou.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 4. aggu :

  I v Hrabůvce se chystají konverze starších paneláků na bytové domy…

  Thumb up 2 Thumb down 0
 5. aldik :

  MareK: Tož to by se mohlo Residomo pochlapit :D ti mají spoustu nevzhledných paneláků i když v okolí už ty od SVJ dostali polystyrén i barvičky :D

  Thumb up 0 Thumb down 1
 6. marie :

  aldik:
  Objekt rekonstruuje a vlastní firma HOMOLA, s tím RESIDOMO nemá nic společného, viz http://www.hholding.cz/pronajem-bytu/pavlovova-29-ostrava/

  Thumb up 2 Thumb down 0
 7. balde :

  marie: jsem zvědav jak rychle se jim to pronajme

  Thumb up 1 Thumb down 0
 8. aldik :

  marie: přečtěte si znova koment na který jsem odpovídal, byla to reakce že snad se bude jednat o zdařilou konverzi paneláku a že u domu s více vlastníky to je ale nereálné a právě proto jsem psal že u Residoma (jeden vlastník) by to mohlo jít (teoreticky).

  Thumb up 2 Thumb down 2
 9. MareK :

  aldik: Residomo se poslední dobou pochlapilo (celkové rekonstrukce bytových/činžovních domů v centru, Kunčice jiné), jenže vždy to bylo formou: Dům nechat „vybydlet“, v lepším případě platící nájemníky „donutit“ k vystěhování do jiných bytů (třeba i residomo) a až pak došlo na rekonstrukci (o konverzi nemůže být řeč). Tohle v paneláku nikdy (leda v minimální míře) nebude.

  Tím teď nijak nehaním Residomo, jen poukazuji na to, že pokud má jít o konverzi, tak objekt musí být prázdný, aby se začalo z gruntu a ne jen postupné rekonstrukce/modernizace bytů (povrchy a částečně i instalace) + oprava obálky domu (okna/zateplení/střecha.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.