Pavlovova 29

Společnost HOMOLA holding s.r.o. připravuje projekt „Pavlovova 29“. Jedná se o rekonstrukci jednoho z pavilonu bývalého zdravotního zařízení v Ostravě-Zábřehu. Vznikne také jedno zcela nové patro.

zdroj: hholding.cz

Související články


Komentáře

 1. Migi :

  tady není co vytknout! jednoduché, čisté…nádhera :)
  ještě tak udělat ty další 2 domy vedle a je z toho super moderní komplex.. snad se na Jihu objeví více takových projektů!

  Thumb up 26 Thumb down 1
 2. Mx :

  Migi: souhlas ale ukládám si vizualizaci :-) abych pak srovnal

  Thumb up 10 Thumb down 0
 3. Honza :

  Jak dlouho by to asi trvalo kdyby se měly podobným způsobem zrekonstruovat všechny stovky domů na Jihu?!

  Thumb up 7 Thumb down 0
 4. David :

  Jo tohle se fakt povedlo :) ale nevím jak dlouho vydrží ta bílá fasáda viz. domy na Karolíně které po 7mi letech jsou tak špinavé že by už teď potřebovali znovu přemalovat….

  Thumb up 11 Thumb down 2
 5. Rdm :

  Vypadá to hezky, jsem zvědav na výsledek. Překvapením je, že jde snad o první dům za X let, který je určen na nájemní bydlení. Škoda, že na webu nemají uvedené výše nájmů :)

  Thumb up 4 Thumb down 0
 6. Jirka :

  David: pokud dají hladkou nebo jemně zrnitou omítku tak dlouho

  Thumb up 5 Thumb down 0
 7. Crazym :

  No, překvapili. A Homola ne poprvé :-) Dokonce i ty dispozice se mi docela líbí ač nejsem příznivcem kuchyní v obýváku ale doba si to asi žádá :-) A ty zdvojené samostatné koupelny, pochvalně mručím… Každopádně to nebude levné, je to dost vysoký standart. No a pak, že to nejde, teď už jen zrealizovat a pokračovat dále pokud bude zájem. Za mě, palec nahoru.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 8. Martin [msstavby.cz] :

  Migi: V těch dalších dvou domech je Sanatorium Jih.
  http://www.sanatoriumjih.cz/

  Thumb up 1 Thumb down 0
 9. Ren :

  Tak to se opravdu hoooodne povedlo.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 10. R. :

  Pro upřesnění: byty se pronajímat ještě nezačaly. Dle informace přímo od společnosti je dokončení rekonstrukce plánováno na polovinu roku 2020.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 11. Martina :

  Děkuji Vám Všem za milé komentáře. Bohužel jsme museli vycházet z nosných konstrukcí, tudíž s dispozicemi jsme moc kouzlit nemohli.
  I tak si myslím, že náš tým odvedl skvělou první fázi prací. V současné chvíli probíhá výběrové řízení na zhotovitele rekonstrukce.
  Naše webové http://www.hholding.cz stránky budeme následně doplňovat vizualizacemi, fotografiemi z rekonstrukce a informacemi.
  Zatím Vám Všem přeji krásný den. S pozdravem Homolová

  Thumb up 4 Thumb down 0
 12. Pavel Novák :

  ad Migi: Tak ten zadní dům už se rekonstruuje druhým rokem a nyní rekonstrukce končí – dělá se nová fasáda. Asi jste tam dlouho nebyl

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. Pavel Novák :

  Martin [msstavby.cz]:
  Máte špatné info. Sanatorium Jih je pouze v tom zadním domu, kde nyní končí celková rekonstruukce, o které se tady vůbec nikde nepíše. Ten prostřední dům patří Baníku a sami jste zde psali, že se tam rekonstruují tři hřiště plus ta budova.

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.