Parkovací plochy Bedřicha Václavka

Vše je dokončeno a obsazeno. Kromě prodloužení sjezdu do garáží vznikl i nový bezbariérový vstup na hřiště.

Související články


Komentáře

 1. acdlcia [msstavby.cz] :

  Bohužel i po zvýšení počtu parkovacích míst lidi stále parkují tam kde nemají. A garáže jsou poloprázdné. Podle aut je vidět že to nejsou ti co by měli zrovna hluboko do kapsy. A co na to policie? Já tam žádné pokuty nevidím.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 2. LK :

  acdlcia [msstavby.cz]: no, pokud to někomu opravdu vadí (to parkování před vchodem je extrém), tak stačí pravidelně před uložením do postele zavolat na MP a nechat rozdat pár pokut. U nás v Porubě to někdo začal praktikovat a nikdo už neparkuje, kde nemá. Pak je na houby, že když přijedete odněkud v 1 ráno s tím, že v 5 vstáváte, tak to hold postavíte na první dobrou a ráno máte pokutu – takhle už mám 3…

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. Marek :

  LK: Když je někdo pohodlný a musí parkovat hned u baráku/vchodu, tak ať ty pokuty platí. Ono není lepšího adrenalinu, když z zpoza špatně zaparkovaného auta vyběhne děcko do cesty… A receptem na nedostatek parkovacích míst není stání na trávě, ale tlačení na odpovědné, aby bylo vybudováno více parkovacích ploch.

  Thumb up 3 Thumb down 3
 4. LK :

  Marek: s tím tlačením na samosprávu je to jako mluvit do dubu – viz kritika na tomto webu, ze kterého si dotčení lidé nic nedělají. Jen pro ukázku, o co se jedná v mém případě: https://www.google.cz/maps/@49.8265988,18.1624523,3a,75y,140.45h,70.97t/data=!3m6!1e1!3m4!1szBhcsm9dzcG9KD9_lc5fqw!2e0!7i13312!8i6656?hl=cs. Je to v zóně a není to označeno jako parkovací místo. Takto to vypadalo dlouho, hlavně dopoledne se nedalo zaparkovat, kdy lidé jedoucí do nemocnice chtějí ušetřit a místo, aby zaparkovali na placeném parkovišti, tak obsadí místa před barákem a člověk nemůže ani přistavit, když potřebuje něco zanést domů. No ale jak jsem říkal, pokud je v oblasti problém s parkováním na blbých místech, tak volat na MP a ta to při nahlášení MUSÍ řešit :-)

  Thumb up 3 Thumb down 2
 5. J. :

  Aut je přespříliš a nová parkovací místa to nevyřeší. Spíše osvěta a regulace.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 6. skelet :

  aut je tolik, kolik je .. a tolik aut bude dokud, MHD bude poskytovat služby na úrovni „socky“. A to říkám jako každodenní uživatel této služby. Jsou prakticky jen dva důvody, proč používat MHD – peníze a rychlost. Problém je, že ve většině případů je MHD pomalá. A když se k tomu připočte onen fakt, že se v ní netopí, nemá klimatizaci, je v ní hluk (skřípající Varia), občas smrad a nepořádek a rovněž občas i divnolidi, tak se nelze moc divit tomu, že dost lidí volí cestu autem. V době robotických garáží tleskáme nad parkovacími domy, kam může kdejaký vagabund, a pak se divíme, že tam nikdo nejezdí.
  tváříme se, že chceme být strašně smááárt a autíčka jsou přece fujky, ale nabízíme jen staré a tupé řešení.

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.