Park u lávky

v druhé polovině roku 2022 byl dokončen menší parčík u lávky přes řeku Lubinu v Příboře.

I když se jedná o malý prostor, působí velmi příjemně a byl realizován z kvalitních materiálů. Zpevněné plochy jsou tvořeny žulovou dlažbou a betonovými nášlapy. Prostor se nachází u velmi využívané cyklistické trasy. Pro účely zastavení cyklistů zde byly usazeny cyklostojany vhodného tvaru „U“ v antracitové odstínu. Záhony travin pak vysypány přírodní mulčí. Blízká parkovací stány jsou provedena ze zatravňovacích dlaždic umožňující vsakování dešťových vod.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.