Komentáře

  • Xavier 17.04.2018  ●  10:56

    Santusáci se přestěhují z haldy do parku :-D

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 10
  • Balde 17.04.2018  ●  10:58

    Přesně, jako strašná blbost postavit park takhle mimo, jen se tam sestěhuji nekalé živly a lidi tma nebudou chtít chodit s dětmi, když budou mít strach na co by tam mohli narazit.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 8
  • Xavier 17.04.2018  ●  11:12

    Balde: Že jo. Navíc dělat tam park, když má v budoucnu vlastně být celá halda jedním velkým parkem, a k tomu ještě, když člověk ujde cca 100 metrů, tak se dostane k řece, jejíž nábřeží má v těch místech pěknou, snad až parkovou úpravu, to je prostě naprostý nesmysl a plýtvání penězi. Navíc, celá Hrabová na té straně místecké je vlastně skoro jeden velký park :-D

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 6
  • Xavier 17.04.2018  ●  11:13

    Neštěstí je, že už dneska i santusáci mají „chytré telefony“ a teď mi můj původní příspěvek zběsile mínusují :-D :-D

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 8
  • rasta 17.04.2018  ●  11:16

    a je po česneku:(

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1
  • aggu 17.04.2018  ●  11:17

    rasta: imho na česnek z vítkovické haldy bych si nechal zajít chuť tak jako tak ;)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • Xavier 17.04.2018  ●  11:54

    Stačí zajít (či zajet na kole) kousek za Vratimov, tam je česneku jak nas… :-D Případně Poodří.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 17.04.2018  ●  12:03

    Xavier: Tak tak, česnekový trail kousek od Vratimovského splavu https://www.bike-forum.cz/foto/detail/45186-no-neni-to-parada ještě jsem ho neměl možnost letos navštívit, zklamalo mě zdraví :-(

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • davidb 17.04.2018  ●  12:40

    Jel jsem kolem v neděli a díval se co to tam staví.
    Podle mě lepší než ty nálety a křoví co tam bylo.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • Xavier 17.04.2018  ●  13:03

    Crazym: Jojo, to jsou přesně tak místa, kam jezdím sbírat. Letos ještě taky cesta neabsolvována… ale asi v pátek vyjedu, tak doufám, že mi to tam fakt předtím nepokosíš :-D

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Jana a Jana 17.04.2018  ●  14:48

    Vidíme, že opět neinformovanost dokáže vše negativizovat. Na vše nahlížet jen s mínusy, to je vše, co dnes lidé dokáží, jen kritizovat. Nepředpokládáme, že vy, co zde píšete jste někdy něco pro jiné vybudovali. Kdybyste si něco o parku Hrabovjanka přečetli, věděli byste, že česnek je zachován a že celá koncepce parku má smysl. A to, že má být halda někdy park…je tam slovo NĚKDY. Můžeme všichni čekat a koukat. Proč hned vše vidět černě, že tam budou lidé bez domova a vše bude špatně…lidé dnes už opravdu neumí smýšlet v pozitivním směru a to je to, proč lidé už tak málo tvoří pro jiné. My (Jana a Jana), dobrovolníci a spolky jsme vdechly tomuto zanedbanému místu život a jsme za to vděčné a na tento vznikající parčík hrdé.

    To se mi líbí 20 To se mi nelíbí 4
  • thvari 17.04.2018  ●  15:15

    Jana a Jana: myslim, ze Xavier byl zamerne trochu asi tak nejak prehnane moc bych do toho nezabrusoval jizlivy

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Xavier 17.04.2018  ●  15:59

    thvari: Áno, bingo! :-) Já to dělám rád, protože mě se zdá, že dnes už zase lidé nedokážou být kritičtí, a vše naopak vidí jen buď POZITIVNĚ, jako „Jana a Jana“, nebo naopak pouze NEGATIVNĚ. Myslím si, že na každou věc, obzvlášť, je-li financována z veřejných prostředků, by mělo být nahlíženo zdravým kritickým rozumem, a ne jen všechno nekriticky přijímat, chválit, nebo naopak vše jen rovnou shazovat ze stolu. Není nic, co by bylo čisté jako sluníčko, a také není nic, co by bylo špinavé jako ten halďácký santus :-D

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 8
  • Radek 19.04.2018  ●  06:11

    Kdyby tak kousek blíže k rece udelali hriste na hazenou nebo tenis s puvodni travnatou plochou nebo posezeni s pristreskem a treba grilem jak je to v belskem lese nebo ve Frýdku Misku u Ostravice

    Nebo upravili brehy k opalovani .

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 27.05.2018  ●  19:46

    Už se to tam pěkně pohlo, je tam sezení, různě lavičky, odpadkové koše a různé herní prvky a průlezky vypadající spíš jak pro psy :-) ale začíná to vypadat dobře. Jen jsem nepochopil tu lávku v prostoru http://www.imagehosting.cz/?v=p5276583.jpg Jestli ona není proti pošlapání zde zmíněného medvědího česneku ale to si myslím, že už jen tou stavbou nadělali dost škod. No a tom altánku http://www.imagehosting.cz/?v=p5276582.jpg jsem si myslel, že ty jeho kořeny přijdou zapustit, už je to tak dost dlouho ale neznám postupy a třeba to ještě přijde až se to celé ujme. No, každopádně to tam bude pěkné zkultivování jinak nevyužitého prostoru vedle hodně frekventované trasy.
    PS. Pro ty Janu a Janu mám už jen pochvalné mručení :-)

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 18.06.2018  ●  09:22

    No, smekám před tou partou nadšenců, pokaždé jak se tam ocitnu je tam něco nového a už jde vidět, že se to lidi naučili využívat i když to není ještě dokončené. I já už to používám jako skvělý meeting point kde můžu počkat v příjemném prostředí na kolegu bydlícího v Údolí paroháčů, sorry, na Dubině, než dojede :DD http://www.imagehosting.cz/?v=p6176695.jpg

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.