Park agility – Dubina

Stavba jednoho z projektů „Společně tvoříme Jih“ byla dokončena.

Související články


Komentáře

 1. Adam Třetí :

  A není to trošku divné že se tohle platí z veřejných peněz? nedává se z veřejných peněz na tydlencty čoklaře už i tak dost peněz? za chvíli budou snad i chtít, ať je veterinární péče hrazena ze zdravotního pojištění :DDDDDDD

  Thumb up 12 Thumb down 20
 2. thvari :

  Cedule, pravidlo cislo 1. Agility prvek je urcen pouze pro psy.

  Na dvou fotkach si tam hrajou deti. Tak hlavne dodrzovat pravidla, to nam slo v CR vzdy dobre. :-D

  Thumb up 16 Thumb down 1
 3. trenér pejsků a pejskařů :

  To je náhodou super, konečně budeme mít na sídlištích alespoň vychované psy :D hahaha

  Thumb up 2 Thumb down 8
 4. pejskař :

  Adam Třetí:
  Stejně tak jako odvádíme zdravotní pojištění na věčně zraněné sportovce, kteří stojí nejvíce.
  Pejskaři na sídlištích odvádí až tisícové poplatky ročně za to, že ten pes jen dýchá vzduch!!!!

  Thumb up 10 Thumb down 17
 5. maminy :

  thvari:
  Vždyť ty hlupé maminy ani neví, co je to pojem „AGILITY“, vlastně je to dost špatné označení a myslí si, že je to nový park s průlezkama pro děti :D

  Thumb up 2 Thumb down 2
 6. Tomas T. :

  pejskař: Ten pes nejen že dýchá vzduch, ale je po něm potřeba zajistit čištění trávníků s neuklizenými exkrementy a počůrané rohy každého druhého baráku. Je to hnus a smrdí to.

  Thumb up 5 Thumb down 5
 7. Rdm :

  Adam Třetí: to přeci není jen o psech, ale o volnočasových aktivitách

  Thumb up 6 Thumb down 2
 8. Adam Třetí :

  pejskař: tisícové poplatky se rozhodně nedávají za to, že pes dýchá vzduch, tu demagogii si strčte někam. mě fakt nebaví si 2x týdně čistit boty od psích sr.ček. a obrubníky, fasády domů a sloupy pravidelně obch.ávané psama se asi udržují zdarma že? Víte, jak je moč agresivní? A to, že se bojím nechat své děti běhat po Komenského sadech, aby je nějaký čokl bez náhubku puštěný na volno nepokousal či aby se neumazaly od exkrementů to je taky ok že?

  Thumb up 15 Thumb down 5
 9. Adam Třetí :

  Rdm: Agility park je určen pouze pro psy. si přečti řád :DDDDD

  Thumb up 1 Thumb down 1
 10. Adam :

  pejskař: Sportovní medicína, kromě život a funkci zachraňujících operací, není vrcholovým sportovcům hrazena ze zdravotního pojištění. Často mají speciální (a velmi drahé) připojištění, a unikátní zákroky se platí často dokonce přímo.

  Thumb up 12 Thumb down 1
 11. Adam :

  Kde jsou teď všichni ti umělci, kteří obvykle vyřvávají, že město je pro lidi? Tady se angažujte, a protestujte proti záboru lidského prostoru čokly.

  Thumb up 9 Thumb down 4
 12. kdojekdo :

  Někteří mají jako koníček psa, protože nejezdí třeba na kole. Cyklostezek stavíme v regionu za stamiliony, pár set tisíc na psy nedáme, nemáme?

  Thumb up 15 Thumb down 0
 13. davidb :

  Adam:
  Nevím jestli to byl nějaký extra super „lidský prostor“!
  Využíval se na něco?
  Ze tří stran cesta, z poslední garáž, vyšlapaná cestička.
  Neobhajuji to, ale rozumím proč je to vybudováno tady.
  Stejně se tam asi nejčastěji venčili psy, ne?

  Thumb up 10 Thumb down 1
 14. Rdm :

  Adam Třetí: ano, přečti si řád, pro psy v doprovodu osoby starší 12 let ;)
  Adam: zajímalo by mne, kolikrát jste ten „lidský“ prostor využil, než tam postavili ten agility park?

  Thumb up 9 Thumb down 1
 15. brzda :

  Chtělo by to trochu zklidnit emoce.
  Na jednu stranu samozřejmě souhlasím s tím, že poplatek za psa se využívá na úklid/opravy tam, kde neukáznění pejskaři nejsou schopni po svých mazlíčcích uklidit. Na straně druhé je jednoznačně pravda, že když se vráží miliony do mnohdy nesmyslných cyklostezek, tak to nikomu nevadí. Toto „zařízení“ bych bral jako krok města pro občany, kteří mají určitý koníček (stejně jako třeba skatepark). Je to umístěno v lokalitě, kde to absolutně nemůže nikomu vadit a pokud se budou pejskaři koncentrovat zde, nebude trávník posr.ný jinde, takže i to je pozitivum.
  A jen tak na okraj k těm poplatkům – poplatek za psa hradí i majitelé rodinných domů, kteří mají psa na své zahradě, odkud v životě nevytáhne paty. A až někdy vjedete na cyklostezce do kobylince, zkuste se zamyslet, proč podobný poplatek nehradí majitelé koní. Nebo třeba koček, které roznáší toxoplasmu…..

  Thumb up 10 Thumb down 1
 16. balde :

  postaveno v rámci participativního rozpočtu obvodu JIH, do kterého se projekt přihlásil a dostal dostatek hlasů od obyvatel obvodu, proč tady jako brečíte je to projekt který si vybrali sami obyvatelé, kdo vám brání přihlásit vás vlastní projekt na cokoliv a sehnat si pro něj podporu, tak tady nefňukejte a něco dělejte,

  Thumb up 11 Thumb down 1
 17. talage :

  brzda: Souhlasím s tím, že vedle jiných aktivit mohou být podporování i pejskaři. (A klidně by mohli být podporováni další – včelaři, rybáři, železniční modeláři). Proč ne. Ten druhý odstavec už je ovšem trochu demagogie. Pravděpodobnost, že šlápnu do kobylince v akčním radiusu, v místech kde se z 95% občanstva pohybuje se limitně blíží nule. To, že šlápnu do psí sračky když si to střihnu přes trávu je témeř jistota. Což teprve až někomu uletí korela, třeba mě klovne a určitě je to taky plné ptačích chřipek, Máňa říkala.
  Pro úplnost uvedu, že nejsem majitelem žádné fauny, s výjimkou pavouka na WC abych nebyl nařčen, že hejtuju pejskaře (ano),na úkor třeba kočičkářů.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 18. Adam (ten hodný) :

  když někomu vadí podobné projekty hrazené z veřejných peněz, tak mi třeba vadí cyklostezky a inline parky ;)

  veřejné peníze utracené za zálibu skupiny obyvatel bez možnosti návratu investice

  vždyť je to úplně to samé

  Thumb up 8 Thumb down 4
 19. Adam Třetí :

  Adam (ten hodný): Já s vámi v těch cyklostezkách souhlasím. V MS kraji jich je 80% naprosto zbytečných, protože existují silnice, po kterých se dá jet. U těch vytíženějších bych ještě tak možná chápal namalovaný cyklo-pruh, jinak ani to ne. A to říkám jako člověk co má už jen letos v kolech 2600 km.
  Snad jen jeden šťouchanec: cyklistika pro mnohé lidi není záliba. Spousta lidí na kole jezdí do práce. Takže jim pomáhá vydělávat peníze a tedy i platit daně. To v případě čoklů/čoklařů můžete říct tak o 0,1% (slepci atp.). Navíc když jedete do práce 5 km na kole místo autem, ušetříte životní prostředí. A možná také trošku ze zdravotnictví, protože hýbat se je přece zdravější než si vozit pr*el v autě ;-)

  Thumb up 3 Thumb down 8
 20. Rdm :

  Adam Třetí: celý ten „šťouchanec“ je tak neskutečný blábol, že ho jakkoliv rozebírat nemá smysl. A jen taková zajímavost, Agility je sport, jehož mistryně světa za rok 2017 pochází z Ostravy…

  Thumb up 8 Thumb down 1
 21. skelet :

  Adam Třetí: ten šťouchanec se moc nepovedl.
  Automobilisti a pejskaři do státní (obecní) kasy přispívají, cyklisti nikoliv. Můžeme se bavit o tom, jestli přispívají dostatečně, ale stále je to o tom, že cyklisti na svůj koníček nepřispívají zhola nic. ;)
  tož a teď čekám smršť palců dolů.

  Thumb up 8 Thumb down 6
 22. Martin :

  Blábol to samozřejmě není. Hustá síť cyklostezek podporuje turizmus a v neposlední řadě pomáhá k udržení životního prostředí. Já se po postavení cyklostezky v mnou požadovaném úseku rozhodl jezdit s manželkou do práce na kole. A samozřejmě nejsem sám. Po cestě bych nikdy tuto trasu nejel, vzhledem k tomu, že polovina řidičů by měla vrátit řidičský průkaz, protože dokonale neznají PSP, jak by se asi mělo, když mají v rukách stroj, který dokáže jak cyklisty, tak chodce a i jiné řidiče zabít v sekundě. A životní prostředí je jaksi důležitější než peníze, ne? Tedy alespoň kupy peněz se do něj každoročně investují.

  Psi tak jak jsou na sídlištích obvykle nepřináší nic, kromě bordelu. Pes v bytě by měl být klasifikován jako týrání zvířat. Chudáci.

  Thumb up 6 Thumb down 3
 23. Martin [msstavby.cz] :

  skelet: Bohužel cyklistika není stále v ČR vnímána jako druh dopravy, ale koníček. Platí snad chodci za to, že chodí po chodnících?

  Btw. automobilisté přispívají čistě skrze dálniční známky. Ostatní náklady na automobil jsou již v souvislosti s provozem.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 24. Crazym :

  skelet: No nevím, automobilisté platí jen někteří, já třeba jo :-( K tomu já za své kola jsem zaplatil hodně velké DPH státu, tuším, že minimum pejskařů tolik odvede státu a to i když platí pravidelně a to co mají :DD A včil mudruj, protože v tom světle je „cyklisti na svůj koníček nepřispívají zhola nic“ dost zavádějící :DD

  Thumb up 2 Thumb down 3
 25. Rdm :

  Martin: blábol to samozřejmě je, řekněte mi kolik těch lidí, kteří nemají na cestu do práce jinou volbu než kolo opravdu je? a ty bláboly, že jim to pomáhá vydělávat peníze? taky znám lidi, kterým psi vydělávají peníze, to se tu budeme jako „přetahovat“ kdo ho má většího?
  Martin [msstavby.cz]: a více než 50% daně z benzínu nejsou „příspěvkem“? nebo ekologická daň u starších aut?
  Crazym: a krmivo pro ty psy padá z nebe? jako tohle hašteření o to kdo platí větší daně je trapné…

  Thumb up 4 Thumb down 0
 26. Martin :

  Rdm: Blábol to samozřejmě není. To Vám neřeknu. Tak jako mi to neřeknete Vy. Ale málo jich taky nebude. Nejde o to, že nemají jinou volbu, ale o to, kdo jezdí na cestách a kde ty cyklostezky jsou a kde ne. Peníze jsou v tomto případě irelevantní. Cyklostezky spolu s životním prostředím budou vždy víc než poplatky od pejskařů a rozhodně je lepší stavět cyklostezky než týrat psa v panelácích. Ti lidi je reálně mít rádi nemůžou, když si ho nastěhujou do bytu.

  Thumb up 0 Thumb down 5
 27. Rdm :

  Martin: blábol je ten „šťouchanec“ co napsal Adam Třetí, především o tom, že jsou lidé, co nechtějí jezdit na kole, ale musí. Přesto nepopírám, že takoví existují, ale fakt bych chtěl alespoň jednoho vidět :) Bláboly jsou potom i to, jak jsou cyklisti užiteční z pohledu DPH a jak jsou ekologičtí, proto se pro ně dláždí/asfaltují kilometry „zelených luk“. Já nemám nic proti cyklistům, vždyť jsem jedním z nich, ale stejně jako mezi pejskaři tak i mezi cyklisty je dost fanatiků, kteří berou své hobby moc vážně. Mít psa v paneláku není žádné týrání, samozřejmě při výběru rasy je potřeba přemýšlet a nevzít si do paneláku třeba vlkodava, ale když se o toho psa budete starat, tak bude stejně šťastný a spokojený, jako by žil u baráku.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 28. Vašek :

  Je mě líto lidí co jen kritizují, hází na všechno špínu a sami nic nevymysli.Smutný život. Za mě super a ad park vydrží co nejdéle v krásném a neporušeném stavu.

  Thumb up 6 Thumb down 1
 29. opilci již mohou odložit děcka :

  Psí park slouží rozhodně více lidem než Workoutové hřiště vedle putyky za obdobný rozpočet 387.536,-kč !

  Thumb up 1 Thumb down 3
 30. workoutouvé hřiště :

  tak pardon, skutečné náklady na hřiště u putyky jsou 518.953,00 Kč! Takže takhle se tvoří JIH!!!

  Thumb up 2 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.