Panattoni Park Ostrava West

Panattoni Park Ostrava West je název připravovaného logistického areálu v obci Hladké Životice.

Investor již nabízí na svých webových stránkách volné prostory k pronájmu. Celkově se jedná o 95 000 m2.

Vizualizace logistického parku a situační schéma

zdroj: panattonieurope.com

Související články

Komentáře

  • hugo 23.02.2024  ●  18:59

    fuj

    Thumb up 21 Thumb down 4
  • Janko 23.02.2024  ●  20:57

    Kde domov můj, kde domov můj? Všude haly, beton, po silnicich svišti auta…..

    Thumb up 18 Thumb down 3
  • Paulo 24.02.2024  ●  01:16

    Hidden due to low comment rating. Click here to see.

    Thumb up 6 Thumb down 19
  • aldik 24.02.2024  ●  04:11

    Hlavně, že to má v názvu „Ostrava“, ale s Ostravou to má prd společného, takže spíš Pannattoni Park Odry, nebo Fulnek :-D Možná by mohli se stavbou ještě počkat, třeba budou volné pozemky aspon po části po Liberty když to ten Ind podělal a vytuneloval.

    Thumb up 28 Thumb down 6
  • balde 24.02.2024  ●  08:57

    Zase kde jinde toto stavět, než u dálničního sjezdu. Samozřejmě bych radši viděl, prvně plně obsazené brownfieldy v Ostravě a okolí. Ale to je chyba státu a stavebních zákonů, že je tohle levnější a rychlejší pro investora.

    Thumb up 22 Thumb down 2
  • Uvědomělý občan 24.02.2024  ●  12:00

    Původně tam mělo stát outletové centrum v podobě historického městečka s náměstím. Holt nejsme národem, který by byl hoden krásných staveb vyvolávající v nás pocit štěstí a klidu :(

    Thumb up 5 Thumb down 6
  • Raptor 24.02.2024  ●  14:14

    Další hala, jupíííí. Další skladníci budou mít job. Doufám, že budou přibývat stejným tempem další a další.

    Thumb up 6 Thumb down 0
  • Pavel 24.02.2024  ●  16:08

    Klasika – zelené střechy, plno solárních panelů, vsakovací plochy, … a kdo je na vizualizaci nevidí, tak je asi slepý stejně jako já. Když jen vzpomenu, jak se v některých vesnicích brání stožáru s větrníkem daleko od poslední chalupy, a tady asi všichni jásají nad příchodem pokroku do své obce.

    Thumb up 13 Thumb down 0
  • Jakub 26.02.2024  ●  07:34

    Ostrava west :D Ty v*** co ti prážačci ještě nevymyslí.. že by v Berouně byla Praha west, nebo v Pardubicích Hradec south? To už by jim asi neprošlo :D Ti Panattoni jsou hrozní idioti, kteří však mají něco, co ostatní ne – peníze, konexe a odvahu. A tak pronajímají levné haly za neuvěřitelné peníze a velké firmy se srabáckými manažery jim to baští. Blbé je, že úřady toto povolí. Máme obrovské množství brownfieldů, které je třeba využít a tím chránit půdu a životní prostředí.

    Thumb up 5 Thumb down 5
  • Dr. Kohn 26.02.2024  ●  12:01

    aldik: Letiště Ostrava také nemá nic společného s Ostravou a jmenuje se tak. Teda pardon, jede tam ostravská MHD.
    Nikdo neví kde jsou nějaké Odry. Ale Ostravu zná mnohem více lidí. Proto to pojmenování….

    Thumb up 2 Thumb down 6
  • Martin [msstavby.cz] 26.02.2024  ●  19:07

    Uvědomělý občan: Opravdu by v někom Potěmkinova vesnice s výlohami polepenými nápisy SALE v někom vyvolávaly pocit štěstí a klidu?

    Thumb up 6 Thumb down 1
  • Nuny 26.02.2024  ●  20:08

    Martin [msstavby.cz]: Hele přesně tohle jsem chtěl napsat včera :D

    Thumb up 2 Thumb down 0
  • Martin [msstavby.cz] 27.02.2024  ●  07:15

    Nuny: Asi to má každý jinak :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.