Opravárenské centrum letadel 2

Stavba se blíží dokončení. Dodělávají se okolní plochy a dovybavují technologie.

Související články


Komentáře

 1. Tano :

  Koukám na té čtvrté fotce, že už některé náhradní díly na letadla mají. Například kola :-)

  Thumb up 5 Thumb down 0
 2. panakis :

  Tak jsou hodny. Primy dukaz, ze letiste Mosnov umira je lez! Nikdy v cele historii na tom letiste nebylo lepe. At se Vam dari Job Air. Aaaano je to nase male letiste z ktereho bychom chteli mit mega HUB, ale to se pres noc nestane. Diky za kazdou takovou firmu a rozhodnuti dat lidem praci. Jako muze mi tu nekdo namitnout: fsak chodi v monterkach na sichtu ze… ale myslim si, ze dylinaci u letadel nepracuji. :) Za me luxusni progres. Kez by prisla dalsi firma co dela do letadel anebo vrtulniku a otevrela tam dalsi „montovnu“. Nevi nekdo neco?

  Thumb up 20 Thumb down 3
 3. Jan :

  panakis: Souhlasim.Jen chybi spojeni do hubu…snad to vyberko dopadne dobre a pravidelne linky s nizkorozp.linkami do lokaci jako Barcelona,Moskva,Brusel,Amsterdam,Dubai,Dublin atd.a jednani s cestovkami o dalsich linkach pro koupaky…na tom by se melo maknout.

  Thumb up 11 Thumb down 0
 4. vojta :

  Jan: Dopadne to dobře, na to vám dávám své slovo, zájem má spousty lukrativních společností, kraj očividně nabídl dobré peníze. Horší je to s lowcosty, kraj nechce a nemůže dotovat, a lidi nechtějí létat, když můžou z Polska letět levněji, i když je to díky dopravě stejně vyjde dráž, nebo stejně, než případně odsud, prostě česká povaha. Hlavní vizí spolu s HUBy je pro letiště cargo, nové lince z Číny se daří a je možné zvýšení frekvence, vyčkejte času. Pokud by se cargo podařilo rozlétat ve velkém, mohly by se z něj částečně dotovat lowcosty.

  Thumb up 15 Thumb down 0
 5. Jan :

  vojta: diky za povz.informace.Jen si myslim, ze LC linky by aspon nejake mohli domluvit bez dotaci.i Pardubice bez dotaci maji Alicante a chystaji Kyjev nebo Moskvu..ted jsi nejsem jist.Taky si myslim,ze Dubai linka,kdyby se zaroven nabizena CK,by byl zlaty dul..Istanbul,Barcelona je jistota..jen jednat LC spolecnostmi

  Thumb up 8 Thumb down 0
 6. Tom :

  vojta: Uzbekistan airways prodává svá cargo letadla, co se stane s linkou poté? A když se dívám na https://www.flightradar24.com/data/aircraft/uk-67001 a https://www.flightradar24.com/data/aircraft/uk-67002 , tak poslední OSR bylo 3. září. Má někdo nějaké bližší informace? Díky.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 7. Patrik :

  Jenže LC se bez dotací moc neuživí když letenky stojí pár set korun. A když by byly třeba za několik tisíc tak nikdo nepoletí když jsou dotované z KTW.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 8. vojta :

  Tom: Linka bude normálně létat, moc se jí daří a létá plná. Teď nelétala z důvodu nějakých svátků v Číně či co. Co se týče prodeje letadel, mají objednané 777, prodané kapacity budou nahrazeny a není se čeho bát.

  Thumb up 6 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.