Komentáře

 1. Jan :

  Super a jak to vudec vypada s linkou Viden,Mnichov..uz by na kraji meli vedet zda byli zakone lhuty splneny.Jinak v zimni sezone Egypt je jasny…jeste aspon Dubai.

  Thumb up 6 Thumb down 3
 2. vojta :

  Jan: 4. listopadu budeme vědět.

  Thumb up 4 Thumb down 3
 3. panakis :

  Hele mistnaci nevime jestli to OKO pred hangarem zustane anebo ho vybetonujou? Anebo se jenom zpevni to co bylo a opraveno? Pro pohyby by bylo lepsi tu plochu trosku pro ty pojezdy rozsirit ne? Kazdopadne tato firma jede svoji ligu. Hodne stesti kluci tam. Ide vam karta :D

  Thumb up 3 Thumb down 4
 4. Jan :

  vojta: Vojto co dalsi linky?Krome,vidne,Mnichova,Warsavy,ptali jste se na let.z.Ov..na jednotlive destinace,kolik by jste dali za letenky?…rysuje se neco?…byla tam Barca,Dubaj,Paris atd.

  Thumb up 7 Thumb down 5
 5. Ambry :

  Chtělo by to spojit síly s Brnem, tlačit na cestovky a některé přímořské destinace – podobně jako se teď podařilo Egypt – létat také celoročně. Třeba Kanárské ostrovy, ty se létají z Brna v létě. Nebo Maroko, Tunis, nebo exotika – Bali, Kapverdy,…

  Thumb up 1 Thumb down 5
 6. Jan :

  Ambry: Nechapu proc spojit s Brnem,kdyz je to konk.letiste.Pridat vic linek pro koupaky ano.Tlacit na cestovky ano…uz me ale sve kde je pricina toho,ze v cestovkach prodejci tlaci Brno nebo Prahu…ze z Ov jsou letadla plna.Smartwings…nema praci pro letadla a piloty,tak by mel kraj zatlacit na zimni linky Dubaj,Kanary
  +se toho cestovky a nabizet pobyty v zimnich mesicich.Ono se dnes treba nevyplati jet do Dubaje koupit letenky +zabukovat treba tyd.pobyt.

  Thumb up 5 Thumb down 2
 7. Ambry :

  Myslel jsem to tak, že samotné Brno ani Ostrava letadlo v zimě k moři do exotiky asi nenaplní. Kdyby se spojili a spolu přesvědčovali cestovky, že by letadla létala třeba Kanáry-Brno-Ostrava-Kanáry – tak to ostatně funguje teď v zimě s Egyptem – tak by se ta letadla naplnila. Egypt je teď první vlaštovkou. Zatím se celoročně z Ovy k moři nelétalo. Když to letos bude fungovat, tak by to mohl být signál, že i z Brna nebo Ostravy se dá v zimě létat k moři a mohly by cestovky přidat příští rok i další destinace. Teď to taky hlavně na našem obyvatelstvu, aby chtělo letět z Ostravy letos v zimě k moři a netlačit se do Prahy. Pokud bude letos malý zájem, obávám se, že příští rok nebude v zimě ani ten Egypt, natož něco dalšího. Brněnské letiště je konkurence, ale zdá se mi naprostá hloupost, aby se obě letiště pokoušela zavést spojení s Mnichovem. To nemůže tak blízko od sebe fungovat, a nebo zbytečně za velký peníz z rozpočtů krajů. Kdyby se dohodli a Ostrava třeba Mnichov a Brno třeba Franfurkt, tak by to prospělo všem.

  Thumb up 4 Thumb down 3
 8. Jan :

  Ambry: Ted jak si to napsal,tak to ma logiku.Jinak ja si myslim,ze poptavka je,ale neni nabidka.Litala se Dubaj a lidi mohli koupit jen letenky…zaplňili 80% letadla.Proc se toho nechytla nejaka cestovka a nenabizela pobyty..za chvili by museli navysovat pocty letu.Kraj by mel zacit jednat s cestovkami.

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.