Oprava ulice 28. října

Bude provedena oprava odvodnění a odstranění deformací konstrukce vozovky mezi ulicemi Kostelní a Sokolská třída.

informace: okas.cz

Související články


Komentáře

 1. MM :

  Nejsme schopni pořádně postavit cestu a po pár letech opět oprava. Neskutečné. Mimochodem na ulici Stodolní x Poděbradova byl vybudován přechod pro chodce na úrovni chodníku. Jakmile bylo hotovo, po pár měsících opěr rozkopali a udělali vyšší nájezd směr Karolina. Takový retardér. Od pondělí opět retardér odstraňují a vrací zpět původní výšku k chodníku. Takže v Ostravě nejsou schopni postavit ani tak obyčejnou věc a po výstavbě je upravována hned dvakrát! Obecně si myslím, že je to tím, že ani politici, úředníci nebo firmy nemají zájem přemýšlet trochu víc než nutné minimum. Zkrátka je jim vzhled města totálně ukradený. Je to smutné.

  Thumb up 28 Thumb down 0
 2. marian :

  MM: naopak. Vsichni premysli, jak to udelat, aby se to muselo delat brzo znovu. To ale neni specialira Ostravy. Viz stav nasich dilnic a dalnic. Zrovna pred tydnem jsem slysel jak pred par lety orisla nejaka rakouska firma s tim, ze postavi dalnice, na ktere se nebude muset 30 let sahnout. Poslali je rychle do haje. To by se ksefty moc nehybaly :) Stav silnic a dalnic je to posledni co je zajima. Nebo presneji: ten je jim naprosto ukradeny. Ti tam jsou kvuli necemu uplne jinemu…

  Thumb up 3 Thumb down 2
 3. Rado :

  marian: Řemeslo má zlaté dno, ale po*raný dekl. V Ostravě to platí dvojnásob, protože ta kvalita toho, co se zde dělá, je mizivá. Masarykáč a přilehlé ulice jsou toho příkladem. Nazývejme to jak chceme, ale je to šlendrián nejhrubšího zrna. A to se nebavíme o nějaké mozaice pod nohama, ale o vůbec té nejjednodušší vazbě kostek.

  Thumb up 12 Thumb down 0
 4. Petr :

  Nikde jinde jsem neviděl více rozbitých silnic a chodníků v centru a přilehlých ulicích než v Ostravě. Divím se místním, že si takový šlendrián a amatérismus nechají líbit.

  Thumb up 9 Thumb down 0
 5. Crazym :

  No, berou tu „souvislou údržbu“ důkladně, kšeft se musí hýbat :-) http://screenshot.cz/JUP44/

  Thumb up 4 Thumb down 0
 6. Raul :

  Zname firmy, klauni, kamaradsaft, mestske firmy jsou cernou dirou rozpoctu, opravuje se to po trech letech nebo ctyrech?tak byste si dovolili doma hospodarit?Bajgarova by to tak nenechala,ale tohle ma v gesci zrejme nekdo jinej,co tomu rozumi,jak koza petrzeli…a jeste nakonec tam treba zas budou kostky😁fuj hospodareni!nase prachy v rukou odborniku!

  Thumb up 2 Thumb down 3
 7. Crazym :

  Hele lidi, já tomu houby rozumím ale není to celoplošné vybetonování pod dlažbou znemožnění jakéhokoliv vsakování vody? Když vidím ty vrstvy tak jen kroutím hlavou ale jsem laik.
  http://screenshot.cz/0WJGR/
  http://screenshot.cz/105UX/
  http://screenshot.cz/TVRH9/
  Ale když vidím jak na jednom konci dva makají a na druhém klasika, tak vím, že jsem doma :-) http://screenshot.cz/K5RCP/

  Thumb up 4 Thumb down 0
 8. R :

  No prave,z toho couha prodlouzeny termin k tomu vsemu. Po vetsinu casu max 3 lidi v civilu, doprava obcas co je k mani,asi ta firma na to nema!A co urednici,nechaji se tak vodit za nos a busem budem jezdit naokolo!Jako odbornici tez moc nevypydaji,to zas bude slichta za jiste pekny balik!sledujme to, kdy to pusti!!!

  Thumb up 1 Thumb down 0
 9. MareK :

  Crazym: vsakování vody do tělesa cesty, to nemůžeš myslet vážně? =) Když už však dešťových vod z cest, tak zásadně před lapač olejů a mimo těleso komunikace, tak jak je to u dálnic.

  Thumb up 1 Thumb down 3
 10. Crazym :

  MareK: Co nechápeš na tom, že jsem laik, nerozumím tomu a proto se ptám? Když vidím jak kompaktní a pevné je to podloží pod tou nakašírovanou dlažbou co minule nic nevydržela a nyní je osazovana do v podstatě betonové směsi a zalévanou i do spár a vytvářející v podstatě kompaktní neprostupný celek, tak se jako laik musím ptát proč tam vlastně na cestě je, protože ta výhoda jejího rozebrání při nějakých nepředvídatelných opravách zcela mizí a rovnou tam mohl být beton či asfalt. To jako, že estetické hledisko je před praktickým? Je to hlučné, nic to nevydrží ale je to krásné? Má to vůbec nějaké výhody, poučte mne :-)

  Thumb up 4 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.