Oprava ulice 28. října

Bude provedena oprava odvodnění a odstranění deformací konstrukce vozovky mezi ulicemi Kostelní a Sokolská třída.

informace: okas.cz

Související články


Komentáře

 1. MM :

  Nejsme schopni pořádně postavit cestu a po pár letech opět oprava. Neskutečné. Mimochodem na ulici Stodolní x Poděbradova byl vybudován přechod pro chodce na úrovni chodníku. Jakmile bylo hotovo, po pár měsících opěr rozkopali a udělali vyšší nájezd směr Karolina. Takový retardér. Od pondělí opět retardér odstraňují a vrací zpět původní výšku k chodníku. Takže v Ostravě nejsou schopni postavit ani tak obyčejnou věc a po výstavbě je upravována hned dvakrát! Obecně si myslím, že je to tím, že ani politici, úředníci nebo firmy nemají zájem přemýšlet trochu víc než nutné minimum. Zkrátka je jim vzhled města totálně ukradený. Je to smutné.

  Thumb up 26 Thumb down 0
 2. marian :

  MM: naopak. Vsichni premysli, jak to udelat, aby se to muselo delat brzo znovu. To ale neni specialira Ostravy. Viz stav nasich dilnic a dalnic. Zrovna pred tydnem jsem slysel jak pred par lety orisla nejaka rakouska firma s tim, ze postavi dalnice, na ktere se nebude muset 30 let sahnout. Poslali je rychle do haje. To by se ksefty moc nehybaly :) Stav silnic a dalnic je to posledni co je zajima. Nebo presneji: ten je jim naprosto ukradeny. Ti tam jsou kvuli necemu uplne jinemu…

  Thumb up 3 Thumb down 2
 3. Rado :

  marian: Řemeslo má zlaté dno, ale po*raný dekl. V Ostravě to platí dvojnásob, protože ta kvalita toho, co se zde dělá, je mizivá. Masarykáč a přilehlé ulice jsou toho příkladem. Nazývejme to jak chceme, ale je to šlendrián nejhrubšího zrna. A to se nebavíme o nějaké mozaice pod nohama, ale o vůbec té nejjednodušší vazbě kostek.

  Thumb up 11 Thumb down 0
 4. Petr :

  Nikde jinde jsem neviděl více rozbitých silnic a chodníků v centru a přilehlých ulicích než v Ostravě. Divím se místním, že si takový šlendrián a amatérismus nechají líbit.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 5. Crazym :

  No, berou tu „souvislou údržbu“ důkladně, kšeft se musí hýbat :-) http://screenshot.cz/JUP44/

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.