Okružní křižovatky Horní Suchá

Práce pokračují, povrch silnice je hotov, upravují se zelené plochy a tvarují chodníky i parkoviště.

Související články

Komentáře

  • Petr Lesák 30.11.2017  ●  08:53

    Paráda, tak to má vypadat!!! :)

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • thrpst 01.12.2017  ●  08:48

    Že bychom se konečně naučili dělat kruhové objezdy?

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • LK 01.12.2017  ●  11:25

    foto č.8 – nějaký plánovaný nebo potencionální vjezd do areálu vedle? Pokud ano, tak proč to rovnou nepřipravili více, aby tam byl přechod a až za ním to končilo?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Pavel 12.03.2018  ●  16:48

    … hezké ale i dnes ještě pořád je tam moc jakýchsi přenosných značek … a pohled na celou stavbu jaksi narušují – to fakt ještě pořád není dodělané, anebo už to někdo přes ty kruháče károval rovně …

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Jan 06.08.2021  ●  22:17

    Bydlím tady, jezdím přes ně každý den a každý den si do dnes říkám jak nám to tu pěkně změnili =) výborná práce =)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.