Komentáře

 1. Jirka :

  Už bylo na čase.. Současné řešení není zrovna nejlepší.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. mm :

  Každopádně by se měli zajet podívat jak vypadají třeba okružní křižovatky třeba v takovém Polsku. Ty naše jsou zcela nudné a smutné. V Polsku mají uprostřed záhonky, dřeviny atd, myslím si, že by ty naše „kruháče“ mohli taky lépe vypadat. Účel sice splní stejně jako ty v Polsku, ale i na designové řešení by se mohlo trochu dbát. Vemte si třeba takový „kruhák“ v Porubě a představte si, jak by vypadal osazený okrasnými keřy atd. Ale jinak jsem rád, že tam bude, protože se urychlí průjezd a tomu místu bude lépe slušet.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Tomas T. :

  mm: No tak ja bych se pridrzel novych trendu, a priklanim se k nazoru ze kvetiny jsou jiz dneska pase. jednak jsou narocne na udrzbu a take je musite nekolikrat rocne presazovat. Kdyz uz neco, tak nejake okrasne travy.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Hynek [msstavby.cz] :

  ja bych se drzel pri zemi, aby to nedopadlo treba takhle :))) http://mapy.cz/s/3Os4
  jinak super, konecne tam blazni nebudou jezdit skrz 160km/h v noci..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Tomas T. :

  Hynek [msstavby.cz]: Tak toto je gol…. :-D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. mm :

  Hynek [msstavby.cz]: Až zas tak dalece jsem to nemyslel, stačí ty květiny, nebo okrasné dřeviny, hned by to vypadalo lépe, toto je již přehnané. Ale jak jsem již psal, důležité je, že to bude plnit účel a mezi ten patří i ta rychlost, o které se zmiňujete, přestože blbů, kteří ho přeletí i přes obrubníky je stále dost.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Crazym :

  Tak nevím co si o tom mám myslet, zrovna tahle křižovatka mi nepřipadá ničím složitá ani záludná, jen dnes už jsem ji projel 4x. Stále nechápu podle jakých kritérií se rozhoduje že se opraví ta či ona křižovatka. Znám v Ostravě více míst které mi přijdou v horším stavu než tato křižovatka která není zas tak nevyhovující a ani rozbitá. To jsme na tom tak dobře že fakt pořebujeme mít na každém rohu kruháč pro ty co neumějí projet obyčejnou křižovatku a ve výsledku se stejně neuměj chovat ani na tom kruháči… :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Tomas T. :

  Crazym: Presne… kruhac ani moc tak dopravu nezpomaluje jako spis zrovnomernuje. Navic pokud jedete jakoby rovno, tak se da skoro kazdy kruhac projet aspon 50kou…. nektere vetsi bez problemu i vice.
  A vhodnost prestavby prave teto krizovatky…. take mi neprijde extremne slozita. Spis normalni. Ale tak nejezdim tudy tak casto, je to asi subjektivni. Spis je divne ze z dvouproudove krizovatky udelaji jednoproudovou. Takze to dopravu spis zpomali….

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Oasis :

  +článek: „Rondel na Slezské? Mohl by stát už koncem října, jisté to ale není“ na moravskoslezsky.denik.cz: http://goo.gl/51XHpe

  Thumb up 1 Thumb down 0
 10. ousicz :

  Při cestě trolejbusem 104 je slyšet oznámení, že se bude stavět kruhový objezd a proto se přesouvá přestupní uzel 104 vs 106 na zastávku Jakloveckou. Období kdy začnou si nepamatuji.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 11. Oasis :

  ousicz: Zajímavé, že to hlásí už teď, přičemž ještě není uveden vítěz výběrového řízení, viz: https://verejnezakazky.ostrava.cz/detail/7915 . Jen aby ještě nedošlo k odvolání některého z účastníků výběrového řízení.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. marek :

  Tomas T.: vzhledem k hustote provozu by jednoprouda krizovatka/kruhac mel plne dostacovat. Ostatne si myslim, ze usek cesty od krizovatky po sjezdzy na bohuminskou je znacne predimenzovany a bohate by stacil jeden pruh v kazdem smeru. S tim souvisi i nasledna uprava/vystavba v miste bazalu.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. ousicz :

  Oasis: Tak to bude jistě ještě zajímavé :-) už jsem postřehl přes šum a mou krátkou pamět období, už „prý“ od 5. července. Ale jedná se o hlášení o přesunu přestupního uzlu z důvodu výstavby, tak hlásit si mohou co chtějí na druhou stranu a hlášení taky změnit jeden den před 5. červencem není problém.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.