Ocenění pro budovu OTAZNÍK

Nejvyšší cena soutěže GRAND PRIX a současně Stavba Moravskoslezského kraje roku 2011. Historicky šestý ročník prestižní soutěže Stavba Moravskoslezského kraje vyvrcholil vyhlášením výsledků v Divadle Antonína Dvřáka v Ostravě. Porota vybírala z více než třiceti přihlášených staveb. Prestižní ocenění, nejvyšší cenu soutěže – cenu Grand Prix získala pasivní administrativní budova OTAZNÍK společnosti Intoza. Realizace návrhu pana architekta Radima Václavíka, kde je instalováno světelné řešení a řídící sytémem společnosti Zumtobel Lighting, „Je budova, která se vyznačuje nízkými energetickými náklady. Jsou tam využity obnovitelné zdroje.“ říká pan Tomáš Závada, ředitel společnosti Intoza.

Budova OTAZNÍK dále získala i Hlavní cenu za stavbu v kategorii „Stavba občanské vybavenosti – novostavba“. Pan Marian Lebiedzik, náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje říká:„Soutěž Stavba roku vidíme jako možnost ocenit výjimečné stavby na území našeho regionu. Jsou to stavby, které jsou po architektonické stránce řekněme výjimečné.“

Zdroj: stavbaweb.cz

Související články


Komentáře

 1. Nimrod :

  Celkem stará informace, navíc náměstek hejtmana se jmenuje Marian a ne Martin. Doporučuji nepřejímat všechny informace lsepě, ale občas si je i ověřit. Jinak z nominovaných cen v soutěži Stavba MSK snad jedinou konkurencí byla Přístavba Divadla loutek, jinak tento ročník byl dost slabý.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Martin [msstavby.cz] :

  Nimrod: Díky. Okurková sezona, musíme to nějak zaplnit.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Hynek [msstavby.cz] :

  +video o stavbe: http://www.msstavby.cz/tagy/intoza/

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.