Ocenění pro budovu OTAZNÍK

Nejvyšší cena soutěže GRAND PRIX a současně Stavba Moravskoslezského kraje roku 2011. Historicky šestý ročník prestižní soutěže Stavba Moravskoslezského kraje vyvrcholil vyhlášením výsledků v Divadle Antonína Dvřáka v Ostravě. Porota vybírala z více než třiceti přihlášených staveb. Prestižní ocenění, nejvyšší cenu soutěže – cenu Grand Prix získala pasivní administrativní budova OTAZNÍK společnosti Intoza. Realizace návrhu pana architekta Radima Václavíka, kde je instalováno světelné řešení a řídící sytémem společnosti Zumtobel Lighting, „Je budova, která se vyznačuje nízkými energetickými náklady. Jsou tam využity obnovitelné zdroje.“ říká pan Tomáš Závada, ředitel společnosti Intoza. Budova OTAZNÍK dále získala i Hlavní cenu za stavbu v kategorii „Stavba občanské vybavenosti – novostavba“. Pan Marian Lebiedzik, náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje říká:„Soutěž Stavba roku vidíme jako možnost ocenit výjimečné stavby na území našeho regionu. Jsou to stavby, které jsou po architektonické stránce řekněme výjimečné.“
Zdroj: stavbaweb.cz

Související články

Komentáře

  • Nimrod 25.07.2012  ●  12:09

    Celkem stará informace, navíc náměstek hejtmana se jmenuje Marian a ne Martin. Doporučuji nepřejímat všechny informace lsepě, ale občas si je i ověřit. Jinak z nominovaných cen v soutěži Stavba MSK snad jedinou konkurencí byla Přístavba Divadla loutek, jinak tento ročník byl dost slabý.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 25.07.2012  ●  12:38

    Nimrod: Díky. Okurková sezona, musíme to nějak zaplnit.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.