Rekonstrukce domu Jeremenkova

Vítkovice se pomalu reformují na prémiovou ostravskou čtvrť, v nedávné době proběhla oprava fasády dalšího domu a rekonstrukcí prochází postupně i inženýrské sítě.

V loňském roce proběhla výměna vodovodního potrubí na ulici Ruská a na začátku letošního roku byla provedena rekonstrukce elektrického vedení na ulicích Erbenova, Obránců míru, Zengrova a v jejich okolí. Právě probíhají dokončovací práce pokládky nového plynového potrubí na ulici Halasova a rekonstrukcí prochází i kanalizace na ulicích Šalounova, Erbenova a Zengrova. To je spojeno i s jistými dopravními omezeními.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.