OC Bohumín

Informace k záměru výstavby menšího obchodního centra v Bohumíně.

Předmětem posouzení je objekt obchodního komplexu s příslušným funkčním a technickým zázemím – parkoviště osobních automobilů, pěší komunikace, přípojky inženýrských sítí a ozelenění volných ploch. Vlastní budova je řešena jako kompaktní jednopodlažní obchodní objekt. Objekt je rozdělen na 9 samostatných prodejích jednotek. Vstup do jednotlivých prodejen je přímo z venkovního prostoru přes komunikaci a navazující chodník u objektu. Jednotlivé prodejny jsou rozděleny na tři hlavní části – prodejna, skladová chodba a zázemí prodejny.

Předmětné území se nachází v průmyslové zóně v západní části města Bohumína. Na severu hraničí s městským parkem, na západě s obchodním skladem stavebnin RABAT, na východě s ulicí 9. května a na jihu s obchodním domem Kaufland. Příjezd k areálu bude řešen napojením na stávající ulici 9. května. Architektonické řešení objektu se přizpůsobuje měřítku okolní zástavby. Budova respektuje půdorysně tvar pozemku a proto je půdorysně zalomená. Čelní fasáda a vstupy do jednotlivých prodejen jsou řešeny proskleným pláštěm. Zadní a boční fasády objektu budou řešeny jako plné plochy opatřené jednobarevnou fasádou.

oc bohuminzdroj: EIA

Související články


Komentáře

 1. Marek :

  Přál bych si znát jméno investora.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. aggu :

  http://www.fastav.cz/retail-parky

  Thumb up 1 Thumb down 1
 3. Marek :

  Asi z toho nic nebude.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.