Nový Avion – foto z rekonstrukce

Postup prací na výstavbě nové verze obchodního centra. Dokončuje se stavba nosné konstrukce budovy.

Související články


Komentáře

 1. aldik :

  Snad po čase nezjistí, že i tahle stavba byla na nekvalitním podloží a nebudou to předělávat podruhé. :-D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Balde :

  uprime mi je předělávání shopinu upe jedno protože tento styl nakupniho centra fakt neuznavam

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Tomáš :

  Balde: bohuzel si nemuzeme dovolit nakupni ulice jako Mariahilfer Straße ve Vidni nebo ulice v Marseille, ci Parizi…. proto stavime nakupni centra, ptz lide vzdycky budou mit malo casu a budou chtit mit vse na jednom miste…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Martin [msstavby.cz] :

  Tomáš: To není o času ani o luxusu daných ulic. Jen o myšlení a chování lidí.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Summerboy :

  Myšlení a chování lidí ano, ale je to především o luxusu těch ulic. Prostředí krásné ulice, která v ideálním případě vede do historického centra k nějaké dominantě města. To bohužel v Ostravě nemáme…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Crazym :

  Summerboy: No jedno jsme kdysi měli, říkávalo se tomu zlatý kříž. Křížení ulic Zámecká a Puchmajerova. Zámecká od Imperialu po Prahu na náměstí a Puchmajerova od Rixu po Fénix. Dala se k nim počítat i ulice Na příkopech (dnešní Tyršova). Bohužel tuto kapitolu zřejmě uzavřelo bombardování 29.8. 1944 a dorazil Vítězný únor a soudruzi. Dnes jsou z toho jen trosky, poloprázdný Bachner (OD Horník), samá banka, spořitelna, herna, balkánské zlatnictví a prázdné prostory. Škoda… :-(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Tomas T. :

  No taky si myslim ze tech ulic, kde by se dalo umistit obchody je vice nez dost, a ze by se takhle daly ty obchodaky rozmistit vsude. Jedina nevyhoda jak uz bylo receno je ze to nebude vse na jednom miste, kde si zajedu autem a zaparkuji v podzemce. A v zime kdyz nasnezi, tak to uz ani nemluvim….

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.