Nový Avion – foto z rekonstrukce

Konstrukce hlavního vchodu je ustavena a pracuje se na jejím obložení. Dělníci se přesunuli i k vedlejšímu vchodu kde právě probíhá svařování obdobné trochu menší konstrukce a práce k jejímu připojení na budovu. Vjezd do garáží je hotov a montáž opláštení se také blíží ke konci.

Související články


Komentáře

 1. thrpst :

  Nová Karolina odhalila hlavní nevýhodu těchto horizontálně budovaných nákupních center.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Balde :

  to ze nakupni centrum ala Shoping park je cesta do pekel, věděl každý i před Karolinou, a opět říkám, zlata Karolina oproti Shopinu,

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Summerboy :

  Balde: Cestu do pekel myslíte jak? Jestli je stavebně nekvalitně provedený, tak to ano, ale jinak mi na Shopping Parku nepřijde nic zhoubného…?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Balde :

  Summerboy: zhoubné je to jak se obludně roztahuje a zabírá zytečně hodně místa

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Houbelec :

  Balde: Zrovna tohle je ten případ, kdy nelze o plýtvání místem vůbec mluvit. Kde jinde by mělo stát nákupní středisko tohoto typu, než právě zde? Kdyby tam nebylo, nebylo by tam nic. Ničemu nepřekáží, nic nevytlačuje, a je v poměrně jasně ohraničené oblasti na okraji městské zástavby, s neopakovatelnou dopravní obslužností.
  Nákupní středisko, která je podle mě z tohoto pohledu skutečně problematické, je Futurum. Forum Nová Karolina taky není „bez viny“, i když problém redukuce vícepatrovou koncepcí.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.