Abychom poskytli co nejlepší služby, my a naši partneři používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízeních, technologie jako soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám a našim partnerům umožní zpracovávat osobní údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Kliknutím níže vyjádřete souhlas s výše uvedeným nebo proveďte podrobnější rozhodnutí. Vaše volby budou použity pouze na tomto webu. Nastavení můžete kdykoli změnit, včetně odvolání souhlasu, pomocí přepínačů v Zásadách cookies nebo kliknutím na tlačítko Spravovat souhlas ve spodní části obrazovky.
Technické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.
Technické uložení nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nejsou požadovány odběratelem nebo uživatelem.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.
Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.
Poslední komentáře
- 08:24 (Představení návrhu revitalizace Hlavní třídy) Revitalizace Hlavní třídy?Na co, Těšín je mrtvé mě
- 15.11 (Ostrava bude bourat ve VTPO) Dobré je, že toto nevzniklo nad myslivnou, i když
- 15.11 (Ostrava bude bourat ve VTPO) Že se zdejší web o stavbách v MS kraji nebude věno
- 15.11 (Modernizace žel. uzlu Ostrava, 0. etapa) Dlužno dodat, že ve Vejle je podjezdů pod železnič
- 15.11 (Ostrava bude bourat ve VTPO) MH: Tvl 🤦♂️ Tak to zjisti, zpracuj fakta
- 15.11 (OFFTOPIC) No nevím ale Palác Fénix bych teda moc neoslavoval
- 15.11 (Ostrava bude bourat ve VTPO) Ani slovo o tom, kdo bude hnán k zodpovědnosti za
- 15.11 (Krnov-západní obchvat – zahájení řízení) Když chtějí odlehčit Krnovu, podpořit mezinárodní
- 15.11 (Polyfunkční objekt Svinov) Stavi se dalsi polofunkcni dum ;) https://screensh
- 14.11 (Modernizace žel. uzlu Ostrava, 0. etapa) Podjezd zeleznicni trati v centru mnohem mensiho d
- 14.11 (OFFTOPIC) Kdyby se s tím něco stalo, tak je to pro mě další
- 14.11 (Ostrava bude bourat ve VTPO) Ach ten češtin, bobtná
- 14.11 (Ostrava bude bourat ve VTPO) Opět použili strusku ocelářskou levnější místo str
- 14.11 (Modernizace žel. uzlu Ostrava, 0. etapa) Takže za 350 miliónů se nezlepší vůbec nic a ta mo
- 14.11 (Ostrava bude bourat ve VTPO) Aneb jak vyprat další penízky…
- 14.11 (Ostrava bude bourat ve VTPO) Bylo by pekne, az se tam zase bude neco stavet, ab
- 14.11 (Ostrava bude bourat ve VTPO) Ostravské Silicon Valley se rozpadá... to je hezká
- 14.11 (Modernizace žel. uzlu Ostrava, 0. etapa) Tak, tak. Věc, která se úplně normálně po republic
- 14.11 (Ostrava bude bourat ve VTPO) To nevadí.
[další..]