Novostavba restaurace KFC Ostrava-Dubina

Aktuální fotografie výstavby restaurace rychlého občerstvení KFC v Ostravě-Dubině.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. balde :

  jeste mekac by byl fajn

  Thumb up 15 Thumb down 17
 2. Dan :

  balde: Ten bych uvital vice nez KFC.

  Thumb up 12 Thumb down 11
 3. aldik :

  balde: Avion máte daleko? :-D A dokonce tam jsou hned dva. Navíc lidi jsou stejně leniví a zaplatí si rozvoz až domů. Ale jinak je MCD rozhodně lepší než KFC, ale sto lidí, sto chutí. ;)

  Thumb up 4 Thumb down 10
 4. balde :

  aldik: za me kde je lepsi misto pro fastfood nez uprostred velkeho sidliste, takhle trn rozvoz budou mit o to bliz aby oblouzili Dubinu, Hrabuvku a Belsky les. Navic kvalita KFC v shopinu je tragicka.

  Thumb up 4 Thumb down 4
 5. Han :

  Taky bych radši uvítal MC, ale na Pandu Grill v Albertu to nemá, poměr cena a porce bezkonkurenční

  Thumb up 6 Thumb down 6
 6. Raptor :

  McD??? Probuh, to v juesej ji jen spodina. Burger King ONLY! A nebo když už tak Carl’s Jr.:-))

  Thumb up 8 Thumb down 14
 7. jorge :

  Já zase zbožňuji pravou thajskou kuchyň… taky by tam bodla o)

  Thumb up 7 Thumb down 1
 8. Dan :

  Raptor: V USA je taky Mekac o nekolik trid horsi nez u nas, prekvapive. Mne treba Burger King nechutna.

  Thumb up 5 Thumb down 3
 9. Nuny :

  Raptor: A tobě je kolik ? 10 ?

  Thumb up 2 Thumb down 5
 10. Tomáš :

  Nebylo by lepší tam postavit parkoviště než KFC

  Thumb up 14 Thumb down 12
 11. Uvědomělý občan :

  Nestačím se divit těmto názorům! Měli bychom shodné tvrdit, že jedině česká kuchyně by byla nejvhodnější a s místním majitelem. Ale takové prosazování nezdravých fastfoodu, jejichž výdělky navíc odchází pryč z republiky, styďte se v této podpoře! Podporujte místní podnikatele, kteří v Ostravě bydlí a odvádí daně!

  Thumb up 11 Thumb down 18
 12. aldik :

  Tomáš: Parkovací dům místo Moebelixu by byl nejlepší. Moebelix stejně měl plány na prodejnu u Hornbachu ve Vítkovicích, tak by mohli se přesunout jen tam.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 13. MareK :

  Uvědomělý občan: Prosím o výčet 5 typicky českých jídel české kuchyně, jenž jsou zdravé. Když si představím typická česká jídla (svíčková, guláš, smažený řízek, brambory, knedlíky)), moc zdravá mi nepřipadají (mastné, plno mouky)…

  Thumb up 10 Thumb down 4
 14. Rdm :

  Uvědomělý občan: krom toho, že česká kuchyně je stejně (ne)zdravá jako ty fastfoody, tak ty fastfoody jsou provozovány obvykle českými podnikateli, takže většina peněz zůstane u nich a do zahraničí odtečou jen franšízové poplatky.

  Thumb up 12 Thumb down 5
 15. Alexx :

  MareK:
  Pět jídel? Králík v jakékoli úpravě – typický pro český venkov. Vařené kysané zelí, vařené vepřové s malým bramborovým knedlíkem, česneková polévka, polévka s játrovými knedlíčky, tvarohový ovocný knedlík…. Mohl bych pokračovat. Domnělá nezdravost české kuchyně není tradice, ale klišé lidí bez fantazie a znalostí, kteří si stolování představují jako v běhu jednou rukou cpaní sendviče do úst při současném telefonování rukou druhou.
  Kouzlo fastfoodu není ve zdravém/nezdravém jídle, ale v v přípravě, rozdělitelné na několik primitivních úkonů, které se snadno naučí i zcela nekvalifikovaná a tudíž nejlevnější pracovní síla. A samozřejmě v odtékajících franšízových poplatcích.
  Pokud česká veřejnost považuje americký fastfood za žádoucí součást občanské vybavenosti, aby mohla svou krmi požírat někde mezi futrama nebo za chůze, zatímco jí padá od úst cibule a po bradě kape kečup, hodně tím o kultuře svého každodenního prožívání vypovídá.

  Thumb up 8 Thumb down 10
 16. Raptor :

  Uvědomělý občane cožpak nevíš, že zdejší liberální forum Tě za takový pronárodní názor, sežere? Zde jsou vhodné jen ty názory, jenž hlásají že i to západní jídlo je lepší, zdravější, zapomeň na české ty jeden populisto !

  Thumb up 1 Thumb down 5
 17. balde :

  href=’https://www.msstavby.cz/novostavba-restaurace-kfc-ostrava-dubina-18-09-2023/#comment-136418′>Uvědomělý občan: místní podnikatelé stojí za prd,

  Thumb up 0 Thumb down 1
 18. balde :

  Alexx: Evidetně jste nějak zaspal, když jste si nevšiml kolik fastfoodů je v této zemi, věřím že mezi ně počítáte i kebaby a podobně, kterých je na jihu již dávno X.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 19. alexx :

  balde:
  Vidím, že v české jazyce došlo k významovým posunům, které jsem doposud nevnímal a děkuji za upozornění.
  Od nynějška tedy mnoho znamená dobře.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 20. Rdm :

  Alexx: v každé kuchyni najdeme zdravá i nezdravá jídla, ono pak dost záleží na tom, jaká je v dané lokalitě poptávka. Na dohled toho KFC je přece hostinec U Formana, o kousek dál Chacharova hasičárna, ale když se podíváte do nabídky obou restaurací, tak tam najdete stěží ty dvě polévky co jste uvedl. A jestli znáte restauraci, ve které je králík na stálém jídelním lístku, tak se o ni rád dozvím.
  Pokud pak mohu mluvit za českou veřejnost, tak ta požaduje pestrost nabídky, ať si dá každý co mu chutná a chce, nikoliv to co mu někdo určí…

  Thumb up 10 Thumb down 1
 21. xxx :

  Rdm: Přesně tak. Když někdo píše „Měli bychom shodně tvrdit, že jedině česká kuchyně by byla nejvhodnější a s místním majitelem“, tak je to úplně směšné. Ten člověk to samozřejmě tvrdit může, ale (1) pouze za sebe, nikoliv „shodně“ za někoho jiného, a (2) na jeho názoru stejně vůbec nezáleží.

  Thumb up 6 Thumb down 1
 22. aldik :

  balde: jako jo, místo dobré, ale KFC nic moc – neříkám že je špatné, ale spíš nechápu že tomu lidi tak tleskají :D A taky nemusí být všude kebab (i když za cenu jídla v KFC se v kebabu člověk přežere k prasknutí :D ). A seš si jistý že kvalita tohodle KFC bude lepší? Vše je jak o provozovateli, tak i o personálu a to bůh ví koho seženou a jak se to tam bude střídat.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 23. Neuvědomělý občan :

  Nic takového jako česká kuchyně neexsistuje, maximálně středoevropská 😅 Všechny “typicky česká” jídla naleznete i v okolních zemích a v drtivé většině odtamtud i pochází, vy knedlíci a guláši 😂

  Thumb up 2 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.